Moram nekome da se pohvalim

  1. Много се лепо осећам јуче и данас!

  2. Синоћ сам кобјаснијо, а нисам мамуран!

  3. kad se bude preslvacila ostavi mi jednu ljusku-kozu-krzno kako god....

    Ma ostaviću ti od svakog presvlačenja lolo

  4. Tarantule se presvlače?

  5. Ја морам да се пофалим да сам у 4. основне на Архимедесу бијо тријес-четрес неки у Србији са 92 бода. Писани доказ о томе и даље постоји на интернету.

  6. Свака ти час'!

  7. Мене би просто гризла савест да се нисам пофалио.

  8. Pomeren ispit ! I još dobio Žiku da odgovaram Nacionalnu.

  9. Ja došo da ovu temu ne zaboravim ,sutra ću imati nešto od krucijalne važnosti da podelim sa vama.

  10. U sedam imam sastanak sa grupom ljudi koji me mahom ne podnose i planiram svima da im jebem kevu ... veceras javljam ishod :P

  11. E vako. Danas se navršilo godinu dana kako bivstvujem na ovom sajtu. Mrzi me da pišem govorancije tako da je ve što treba da znate da ne jebem.

  12. Dočekala unuka. Nije što je moj...al' prelep je.

  13. Penzionerka: Svaka čast! :D
    Šarlota: Javi se... Plašim se...

    Prekjuče sam sa dedom preneo i složio 10 metara drva. Ponosan sam na sebe :D

  14. Ја не јебем, до новембра, и јако сам добар у томе! Мислим да сам тренутно један од најбољих нејебача овде. Поносан сам на себе како успевам, јер пичетине нонстоп навиру, али ја се не дам.
    Друго, јебем дефиницијама, и даље. Иако модератори неће да ме мотивишу већ три месеца одабиром дефиниције, ја са своје (скоро) две одабране (а већ две године и по сам овде) и даље јебем дефиницијама константно, иако сам чак прест'о да јебем овако. Штоно би рекли, јебем дефиницијама не баш често, али зато стално. И у последњих месец дана сам набацио себи на врат још 10 пратиоца (претпостављам све младе пичетине, намерно то раде, само да би ми прекинули нејебачки пост, ал' не могу да видим јер немам клићу, јебига.)
    лооололоо

  15. Danas iz nikuda dobih pare od bakute za pezo 107... 3 godine star, ostalo jos da se otplati 15 meseci po 100e, ona ce da mi da to sto treba u kesu da dam. Ofarbacu ga u roze i na haubi napisati "Kosovo je Srbija". Bicu najveca faca.

  16. Ofarbacu ga u roze i na haubi napisati "Kosovo je Srbija". Bicu najveca faca.

    Ponosan sam na tebe - ovo ću reći svom kalašu dok se bude dimio pored tvog izrešetanog vozila. Sti kršten?!

  17. Sto tebra? I krstacu cu da okacim na retrovizor a iz kola ce da gruva "Na koooziii Balkan istetoviraaaan,u srcu majka rodjeeenaaaa"....

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.