Moram nekome da se pohvalim

  1. Најљепши, ђетићу, најљепши! Не требају ти неке дефке да ти потврде то! Најљепши!

  2. Ето видиш да сам у праву!

  3. Zaljubljena sam do vrha svog najčupavijeg čuperka!!!

  4. Uh, istopih se. Sumnjivo... :)

  5. Vas dvoje ste mi sumnjivi.

  6. Završio mi petodnevni ban!!! HA!

    So proud...

  7. Fak jea, našla sam stan u centru bg-a. Sad će me zvati kurvom s jubiznis centra, mesto kurvom iz zemun polja.

  8. Fak jea, našla sam stan u centru bg-a.

    Зар ти ниси шкому?

  9. Retko me to pitaju od operacije.

  10. Retko me to pitaju od operacije.

    nego koliko si dalO da ti stave tukijanu?

  11. Butt In a Cookie Jar
    Fak jea, našla sam stan u centru bg-a. Sad će me zvati kurvom s jubiznis centra, mesto kurvom iz zemun polja.

    Kad si mi bio komšija, mogla si mi biti komšinka, ali nisi, te me je boleo rč. Sad postala si žensko, kad više blizu nisi. O tugooo.

  12. O tugooo.

    Ah, tugo, tugoooo

    Kad si mi bio komšija, mogla si mi biti komšinka, ali nisi, te me je boleo rč.

    Baršunasti?

    Sad postala si žensko, kad više blizu nisi.

    E, jbg. Al uvek možeš da me izlajkuješ, možda ti dam čke na okupljanju.

  13. Jašta, nego baršunasti! Ali isto tako moraš znati da baršunasti ne lajkuje, baršunasti ni ne jebe. BARŠUNASTI VOLI!!! Ali može čke, dabome.

  14. А ја добио прву петицу у ове школске године, и + из хидраулике. лоло
    Мури Зна.

  15. Ја имам 6 оцјена до сад :)

  16. Ja imam 4 iz srpskog,5 iz geografije,datum iz ruskog,a i keca iz biologije u najavi :)

  17. 5 из српског, 5 из инфоса, 4,3 из руског, 3 из мате и још неку али ми не пада на ПАМЕТ!

  18. vidi pravi momaka i ocjena ja se mogu pohvalit samo da nisam iso u skolu jos samo 1 sedmicu 3 dana al cega se pametan stidi budala se ponosi! :D