Prijava

Dankane, mi koljemo samo svinje debele zbog slanine ladne i nabijamo ciganima židove u rčove. Tako da puši govno i ne govori mržnju ovde gde se mi samo dogovaramo ĐEĆEMO NA PRELO.

Па то и ја кажем. Али ови горе се мало отели контроли лоло

Ovi gore su popili malo ljute rakija...nemamo mi vremena sad te muslimane juriti pošumama, to smara.

Mi ćemo se isto oteti kontroli od sreće kad saznamo ĐEĆEMO NA PRELO. Evo ja ću odma jednu svinju zaklati i pojesti joj mozak na brzinu da proslavim. AJMO NA ŠKEMBIĆE.

Мојне шкембиће, мрзим то(сад ћеш да ме метнеш на тему "Како знаш да сам геј"). Дај само сапуњару...

Ma mrzim i ja škembiće...ali jedem bre na silu da budem što pravlji KRAJIŠNIK. Ne moraš mnogo pojesti, ali bar pola kilice...šta je to za nas krajišnike.

Sapunjarom mažemo kninjnkama RČove da sjaje i budu skliskiji...onda je pojedemo.

Али "нећемо се ми бријати рођо, синоћ добро збрковима прођо!" лололо ПОБЕДА!!!

Њааах. А зашто ме то не чуди.?

Ma ne mrači mi ovde sa tim zajebancijama, snormalan?

Наравно да сам прочитао цео, и сморио се. И опет кажем да ме не чуди, јер ко суди добро нас и има овде. Нама дају по 20 година за вербални деликт, хаха. А Насери и Пурде се шећкају слободно. Победиће их Војвода, већ и јесте...

Aj da brišem ono, da vam ne ogadim prelo.
Žao mi, ali sam morao. Ovo su najsvježije vijesti iz hrvatskog pravosuđa. Samo za info.

Ја сам испрео једну опасну вуну.

http://vukajlija.com/vuna/561

će se prede,vidim,lololo

ЈА ПРЕДЕМ!

ko prede zlo ne misli!

Ко преде истерује ЗЛО! И утерује добро! ЈА ПРЕДЕМ И ДАЉЕ!

утерује добро! ЈА ПРЕДЕМ И ДАЉЕ!

razume se,zato se to i zove prelo.