Prijava

Кад те сврби дупе, па те истуче кева, јел те не сврби више?

Kад те сврби дупе, па те истуче кева, коме је лепше - теби, дупету или кеви?

Iz svega navedog, možemo zaključiti da uvo i dupe uživaju najviše.

Кад те сврби дупе, па те истуче кева, јел те не сврби више?

Zavisi. Ako te svrbi ona unutrašnja strana, oko anusa, onda batine po mesu ne pomažu. Tu pomaže samo nanošenje nekog osvežavajućeg sredstva sa anstetičkim i antiinflamatornim dejstvom. Ali ako te svrbi baš po debelom mesu, postoje razni načini. Zavisi čime te tuče. Kaiš ostavlja tamnocrvene, duge brazde, kao i neki deblji prut. Bič više zaseca kožu, ukoliko nije onaj sa resicama, taj nije ozbiljan, ostavlja više malih brazdica ružičaste do tamnocrvene boje, i najveća je verovatnoća da će to umiriti svrab, jer se ravnomerno raspoređuje po površini, što kaiš, prut i jednostruki bič po svojoj strukturi, naravno, ne mogu, pošto je njihovo dejsto suviše lokalizovano. Sad, ako baš pogodi mesto koje svrbi, i vrh biča može počešati svrab. Naravno, to onda boli. Sve je to individualno i zavisi od slučaja do slučaja.

Kад те сврби дупе, па те истуче кева, коме је лепше - теби, дупету или кеви

Zavisi od preferencija.

Jebiga, ko me ter'o da se uključujem u raspravu ... :)

1. Suviše sam mator da bi me keva tukla.
2. I opet sam suviše mator da bih čačkao nos.
3. Prste ne češem jer nemam šugu. Ako imate šugu potopite ruke u petrolej.

I dalje smatram da uvo više uživa od prsta. ;)

Dajte neki primjer kao ovaj sa prstom i uvetom, ali da simbol za kurac uziva vise?

Kad ja ubacujem krš definiciju na Vuku, da li vise uzivam ja ili Vukajlija?

Dajte neki primjer kao ovaj sa prstom i uvetom, ali da simbol za kurac uziva vise?

Pa evo, ako te svrbi prst, i češeš ga gurajući ga u uvo, ko više uživa, uvo ili prst? Ili ako te svrbi penis, recimo imaš neku infekciju, pa ga češeš celom šakom skupljenom u oblik cevi, ko više uživa?

Kad ja ubacujem krš definiciju na Vuku, da li vise uzivam ja ili Vukajlija?

Kad ubacuješ leš u raku, ko uživa više, raka ili leš?

ок, дет уоз ан изи уан, валдемаре. пај сад:

кад је сврби пичка, па је почешеш прстом, коме је лепше пички, прсту, теби или њој?

svimajesamodosadno

колко серете

кад је сврби пичка, па је почешеш прстом, коме је лепше пички, прсту, теби или њој?

Pa valjda je najlepše ovom što gleda to na monitoru i levom se rukom pipka dole, naravno? Osim ako nije levoruk, onda desnom.

Kad te svrbi pljesni dlanom ti o dlan - pljes, pljes,
Kad te svrbi pljesni dlanom ti o dlan - pljes, pljes,
Kad te svrbi i kad želiš s drugim delit' takav svrab,
Kad te svrbi pljesni dlanom ti o dlan - pljes, pljes.

Valja l' ova ?

Valja l' ova ?

Odlična, treba da počneš da pišeš dečju poeziju.

Pa šta čekate ? Otvaraj temu "Svrbi me - šizenje", pa da počnemo ... :)

Valja l' ova ?

najača reklama za pljeske - EVER

кад је двајес до једанес, а ујутру мораш на воз у 7х, јел боље да наставиш да јеш говна на форуму или одеш да спаваш и ујутру волиш себе мало више?

Pa šta čekate ? Otvaraj temu "Svrbi me - šizenje", pa da počnemo ... :)

Mrzi me, a i bilo bi glupo nekako... Glupo je i ovo do sada :)

кад је двајес до једанес, а ујутру мораш на воз у 7х, јел боље да наставиш да јеш говна на форуму или одеш да спаваш и ујутру волиш себе мало више?

Što bi sebe voleo malo više?

Što bi sebe voleo malo više?

па што би се или пробудио наспаван или не бих преспавао обавезе

govoris laku noc