Prijava

Pezose overi ovo, čini mi se da ide uz ortakovo spenkovanje kurcem po tvojoj ruci.

Nemojte bre da tripujete gluposti i sad tu glumite seka perse

ko nije pred drugarima vadio kurčinu i drkao taj je klasična gejina. Kao klinci, moji tadasnji ortaci su masovo jedan za drugim drkali kurac u istoj sobi. Pravili su tematske žureze za novaka, nisam stalno učestvovao ali sam dolazio da ga bbacim po koji pu, čisto informativno.

A brate ako liku msrdi kurčna to jeste previše, mada ne vidim što bi Petar sada krio takvo jedno zapažanje, Ipak je ova tema vezana za naj seksualna iskustva a ne za vaše govnarije kako ste fini i najs a većinom niste ništa ni jebali do sada, seljani!

ја сам се једном мачевао са ортаковим главићем док су 3 курве седеле поред нас....толико нам је било до јаја да нам није пало на памет да их јебемо.
он је имао већу курчину од моје тако да сам ја први свршио, а онда сам натерао једну од укријанки да га задовољи лактовима, пошто му је то фетиш..... а ја сам трпео моју ејакулацију и онда смо заједно исвршавали курвама по косама, једну сам и у око спичио

svoje bolestine ne bi da dellim s vama,hvala...

Nemojte bre da tripujete gluposti i sad tu glumite seka perse

ko nije pred drugarima vadio kurčinu i drkao taj je klasična gejina.
Ipak je ova tema vezana za naj seksualna iskustva a ne za vaše govnarije kako ste fini i najs a većinom niste ništa ni jebali do sada, seljani!

Amin.

MALI KER, OEĆMO PRIČU SA MLAIM KEROM oolollolool

царо тебра, вадим курчину и пред непознатима, није проблем........ а то дркање са ортацима сам само једном урадио и нисам скапирао поенту.

dođi ker,mali ker.cuko cuco,lololo!!!1

pa čuj poentu, poenta je istraživanje jebeno. Otkud znam, nisam seksolog ili neko govno, samo znam da smo vadili kurac, kao eto, sada drkamo, juče smo krali sladoled a sutra idem da gadjamo starce jajima sa terase. Taj fazon, čisto muške igre.

па то ае :)
ја сам увек био у фазону кад неко помене дркање да скрећем тему на политику, ваљда зато што ми је мањи пенис од њиховог хахаххахахаха

štajemajmune
то је педерски до јаја........зна се зашто се дрка, а то дркање под јорганом са 5 ортака од којих су 2 смрдела на јарчевину, сам избегавао увек.

а то дркање са ортацима сам само једном урадио

pa priznaj sad sve kad si se već odao.

Nemojte bre da tripujete gluposti i sad tu glumite seka perse

ko nije pred drugarima vadio kurčinu i drkao taj je klasična gejina.
Ipak je ova tema vezana za naj seksualna iskustva a ne za vaše govnarije kako ste fini i najs a većinom niste ništa ni jebali do sada, seljani!

+2

ollolololololo, zato si išao samo jednom na kolektivnu seansu olollololo

Sećam se u pičku, da mso u petom razredu vatačili devojčice ko nenormalne. Onda smo u šestom počekli medjusobno da se vatamo i vičemo kengur. Ceo razred, svi muški su se bar tri meseca medjusobno vacarili, bez iznimke. U sedmom smo se naravno vratili na žene, gori nego ikada.

Sećam se onog Sretena retardiranog, glupi goran uvati gocu za ruke dok sedi a sreten ko mahnit stiska sisurine dok nas 15 stoji pored i umire od smeha

za tu gocu, posle su išle priče da je upisala srednju, smer za sekretaricu llolololo

MALI KER, OEĆMO PRIČU SA MLAIM KEROM

MRS !!!

хахахахахаххахахахах то је то ватање основкиња.........брате могао си све да им радиш и нису могли да те оптуже са педофилију. Имале су трауме да се стално окрећу да виде шта им је иза леђа или да се крећу дупе уза зид. Пустиле су и нокте да би могле да нас гребу.
ал су глупаче, то је и њима одговарало, какви смо били сексуално неиживљени..... ал јебена Србија где свака риба мора да гледа да не испадне курва, а испала би само врх другарица из одељења која оће да учини другарима !!!

ahaha sreten Retardirani :D

ollanik, jel si stvarno jebo onog kera o kom si piso defku, ili..?

pero,da,a onda smmo ja i mali ker jebali tvoju mamu i sestru

hahah :D sa tom glavom ti ni koza ne bi dala da je jebeš