Prijava

http://vukajlija.com/forum/teme/1506?strana=1
Reči, reči, reči... :)
Ajd', sad da vas čujem...

Jebala te ljubav! :)

zaposlio sam se tako da sada mogu da kupujem rakije kolko god ocu

@piro - hoces ti da im kazes ili ja? :)

Ne znam.Ne radim nista.Sto ne znaci da ne bih.

Reci im ti Neo. :)

Well, all you need to do is to take a train, head straight to other city, meet with a good friend and find your lady's house. You suprise her. Everything is possible, but you still roll it. :)

How romantic...
The best part was that with that "good friend" thing...
Please tell me more. :)

I kicked 'im in the jaw and he screamed...like a girl... :p :))
Later I kissed him and we lived happily ever after! xD

Još uvek radim jer ljubav je konstantna.

Šta sam uradio za ljubav? Konstantno pravio majmuna od sebe, eto to sam uradio.

Dobio otkaz, batine i na kraju korpu :D

Pobio se sa 20 lika i dobio velike batine!

Verio dotičnu osobu...

Nisam nista,jer sam tako jebeno ponosna,tako jebeno volim da zajebavam,podjebavam,sipam otrov na sve strane,tako sam jebeno agresivna,i lazem,a to je u stvari zato sto se bojim!
Bojim se da budem nezna,fina,dobra,brizna...
Sve to radim jer se bojim da ne budem povredjena,i na kraju uvek ispadnem povredjena,samo sto to niko ne vidi.U drustvu se smejem,pred deckom u kog sam zaljubljena glumim radost,podjebavam,zajebavam(on i ne zna da ga volim),a kada ostanem sama u 4 zida placem i zelim da nestanem!!!
Na kraju nadjem nekog decka kojeg ne volim i budem s njim,ostavim ga,nadjem sledeceg,spopadaju me udvaraci,izlazim sa drugim momcima usred oluje u mojoj dusi...
Cak i kada dam nagovestaj tom decku koji mi se svidja,ja posle zalim zbog toga i pravdam mu se!
A,inace sve ostale sfere mog zivota funkcionisu!Imam prijatelje,izlazim,uspesna sam u skoli...

Šano jel' si se ti kresnula?

Jesam negde u maju,a za skoro me nista ne pitaj ko boga te molim.

Evo, da skupimo svi pare da joj kupimo jedan dildo ili neko veliko pašče, mada je bolje pašče, jer od čišćenja za njim neće imat' vremena za oluju u njenoj duši.

Fuj,mesjo!!!Nemam ja seksualnih problema,nego ljubavnih!!!!
Ja bez seksa mogu da prezivim jos jedno 2 meseca,ali bez ljubavi jedva!!!!