Prijava

Prosto.Sta mislite o ovome,ko vam je omiljeni takmicar,komentatori.
Meni je najjaci lik Katsumi Yamada ,Mister Ninja Warior,.Uvek je tu blizu da prodje dalje a onda,pljas,sjebe se.Zapostavio familiju i socijalni zivot zbog ovog takmicenja...
I da cesto place kad ne uspe.....

Ma ja ne mogu da im popamtim imena. Sve neki Šiginava, Takajaši, Džakocuki, Mavašigeri... :)

Ako su Ninje,gde su im maske i katane?Kurcosviranije kao American Gladiator.

Ti koji se takmice jos uvek nisu nindze,jer prolaze kroz obuku i takmicenja.Tek kad se bude zavrsilo takmicenje dobice maske i katane.Valjda...
Meni je to super!Bolje to nego americko rvanje

Ali bilo da je američko rvanje ili nindža ratnici, oni voditelji me uvek oduševe. :)

Јебеш ти тог нинџу којем се види лице :) За мене су калуђерице нинџе :) А што рекао Баракуда, они водитељи што преводе Јапански су незаменљиви јер верујем да од Јапанског знају само "Добар дан" :))))

Ivan Tesanovic i Miljan Milicevic,to su likcine koje komentarisu ninja ratnike i americko rvanje.Ono je za njih posao snova.Lupaj,lupaj a jos te placaju.

Takeda je najjaci xDD Yamade mi zao... Pumpadzija mi je super xD Ali voditelji su zakon... Juce je jedan od njih provalio da je neki ninja vikao: Zivela Srbija! Ko zna sta je ovaj rek'o xD

Voditelji +++
:):)

Је л' то опет почео да се приказује Сасуке?

ma da..ponovo repriziraju :/

A sad pored nindza ratnika se emituju i slicni tv formati kao sto su :
-Wipeout - USA,Australia,UK
-Takeshi
-Banzuke
-Wiking

A meni je najjaci ovaj takeshi a tu je i wipeout.A naravno sve to i dalje komentarisu Ivan i Miljan.

Gledajuci Nindza ratnike i ta ostala japanska takmicenja sve vise postajem fasciniran Japancima kao narodom.Ne gledam cesto moram priznati,ali kada gledam bas uzivam u svemu tome...Pre par nedelja sam gledao tako neko takmicenje-sou i jedna od disciplina je bilo pevanje na karaokama,naravno,ona dva ludaka su odmah poistovetili glavnog clana zirija sa Saletom Popovicem :D