Prijava

Koji postupci vasih bliznjih ili pak nekoga kome se divite ili opet samo znate za njega su vas impresionirale? Da li u poslednje vreme ili inace, nije vazno.

Evo, mene je zadivio drugar koji je sacuvao moj indeks od gubljenja (plus sto je uzeo potpise od profesora koji ih meni nisu hteli dati), ali je izgubio svoj...po cetvrti put. :)

Mene je zadivio moj crni sto za kompjuter koji je tako uspjesno skrivao moj crni novčanik da sam dva mjeseca bila ubjeđena da sam ga izgubila.

Mene retko kadmoze nesto da zadivi.Inace sam JA ta koja zadivljuje.
Mnoge sam sada na bloku prakse zadivila kada sam krenula na pijanog konobara da ga polomim zato sto je dosao da nas vredja i pokusao je da nas napadne.
Neki su se divili,neki su me osudjivali!
:D:D:D:D:D

Zadivljujuće...

Zadivio me je moj papagaj koji je konačno izgovorio moje ime.

zadivio me ovaj sajt i kreativni potencijal tako velike gomile "budala" na tako malom mjestu :) (nemojte se naći uvrijeđeni,ja to čisto dobronamjerno,iz šale,pošalice i razonode)

Тренутно се дивим мом компу... Сваки пут се поквари нешто ново.

Zadivilo me to kako sam danas,posle duge pauze,nacrtala divne skice venecijanskih maski :)))

задивио сам сам себе јуче кад сам добро урадио контролни из физике, надам се четворци :))

Јуче сам импресионирао самог себе скором 94-16 на Кол оф Дјути 4 ТДМ хардкор серверу.

Zadivih sebe koliko tona pogače mogu da pojedem.

Upravo sam shvatila (a za to mi je trebalo duuugo vremena),da IPAK imam takmičarski duh,da umem da se zainatim!!!Aleluja!
Mislila sam da sam rođena bez toga,kad ono...hehehe!!!