Informacije o odnosu vaših glasova

  1. Веснам, 20577/411

    Едсон, 1686/814

    Пуфна, 11740/424

  2. Масни, 145/1

    Hejter... :D

  3. @Масни, 145/1

    What are you doing, man? Rođen da mrzi.

    Izvini Peki za spam, ali ovo je epohalno.

    EDIT: masni, da odeš do crkve i upališ svijeću.

  4. Izvinite na oftopiku ali imam opsesivno-kompulsivni poremecaj. Prva ocena mi je bila plus pa sam nastavio tako. Ne znam kako sam udario minus, ali cu u buduce morati njih da dajem kako bih doveo stvari u red. Jace je od mene.

  5. Ako nije prošlo 2 nedjelje, briši post, ako jeste, koliki mi je? Bio sam strožiji ovih dana, pa me zanima.

  6. Шалабајзер, 11157/5667

  7. i ja nisam siguran za te dve nedelje. Ako nisu prošle izvinjavam se.

  8. Јел можем ја да види?

  9. Ja naprosto ne mogu da verujem koliko ljudi ovih dana pišu viceva i plagijata. Peki, kad budeš im'o vremena, uradi mi proveru, leba ti.

    EDIT: Hvala Marijana, i nije nešto strašno.

  10. Дебилко и Моронко

    5749
    1491

  11. Мене заборависте.

  12. Pazi, ja sam ovu temu tek sad provalio :P

    Ajde i ja da vidim odnos ako može.

  13. Dajte meni da vidim odnos. Jer sam postao hejter u zadnje vrijeme kako se pojavila ova klinčurija.

  14. Дајте мени однос?! кад обавите ове горе уљудно бих замолио дежурног модератора

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.