Informacije o odnosu vaših glasova

  1. Ak' bi moglo meni da se pogleda..
    I mom banovanom koleZi Bioshockeru :)

  2. Замолио бих неког модератора да и мени провери.

  3. Ја,молим вас.Али до недеље ако може,нећу бити овде 3 дана. :)

  4. Da li bi neko proverio i mene?
    Hvala

  5. Ричи, 8121/1250

    Тасманијски Ђаво, 22214/13170

    Скосаморди, 2747/789

    Млата, 19722/9067

    Никола!, 1863/604

    Бели Црнац, 2093/340

    Трт-мрт, 14404/1955

    Талентовани, 40102/11769

    Оно као ја, 4423/1681

  6. Je l' mogu i ja? 'fala mLogo.

  7. СтефанБичБожији, 2271/649

  8. Јел могу овде да поставим питање везано за ову тему, или морам на питања одговори?

  9. Ако хоћеш да питаш да ли ће Каизен да уведе да видите сами ово, немам појма. :))

  10. joj ljudi pomagajte , znam da nije uopšte tema ove rasprave , al' ako neko može da nadje poster i da mi ovde okači link ... na posteru su ona Rejčel i dr. Haus a na posteru piše nešto tipa .. 2002 ko je ovaj lik pored rejčel ... 2010 ko je ova kurva pored dr. Hausa....hvala unapred ! :D

  11. баш то сам хтео да питам, зар није лакше да се има ово на профилу него да ти јадан идеш тако и пишеш овде свима :))

  12. joj ljudi pomagajte , znam da nije uopšte tema ove rasprave , al' ako neko može da nadje poster i da mi ovde okači link ... na posteru su ona Rejčel i dr. Haus a na posteru piše nešto tipa .. 2002 ko je ovaj lik pored rejčel ... 2010 ko je ova kurva pored dr. Hausa....hvala unapred ! :D

    smanji rernu na 150c imas temu za to

  13. баш то сам хтео да питам, зар није лакше да се има ово на профилу него да ти јадан идеш тако и пишеш овде свима :))

    Брате, ти си почео да саосећаш са мном, јел ти добро? :))

    Шалим се, наравно, било би лепо да уведе газда ово, сви надамо се да ће се то десити ускоро. :)

  14. Замолио бих неког модератора да и мени провери.

  15. joj ljudi pomagajte , znam da nije uopšte tema ove rasprave , al' ako neko može da nadje poster i da mi ovde okači link ... na posteru su ona Rejčel i dr. Haus a na posteru piše nešto tipa .. 2002 ko je ovaj lik pored rejčel ... 2010 ko je ova kurva pored dr. Hausa....hvala unapred ! :D

    To je plagijat. Kad ga nađeš, prijavi za brisanje.
    http://blog.djapoc.com/wp-content/uploads/2009/11/house1.jpg

    Nego, moj post od juče:

    Znam da sam već cimao Pekija, ali je l' može opet? :)
    Zaboravio sam.

  16. Peki daj rezultate jedva cekam da vidim kakav sam hejter :)

  17. пеки пре свега ми је безвезе да се ико цима око овога кад то може лакше да се одради

    Е сад ако си самовољно ово отворио, онда ок, ал ако те он замолио док не реши то већ није у реду :)

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.