Chelsea FC Serbia majice

  1. Svaki put kada napravimo novu majicu, gomila ljudi me na ulici startuje gde sam je kupio. Zato sam odlučio da podelim sa vama informaciju da ćemo sledeće nedelje dati na štampanje ovakve majice:

    http://img842.imageshack.us/img842/5564/chelseaserbiatshirts.jpg
    (Za veću sliku ako koristiš mozilu idi "open in new tab". Ako koristiš Operu onda "Copy Image Address")

    Za više informacija kontaktirajte me na: 061/69-66-577

    Carefree

  2. Обевикс се вратио!!!!

    Мени прави дресове један чоек за 50 јура

  3. GGMU. :p

    Zaključao. Mislio sam da prodaješ. Ustvari verovatno i prodaješ...

  4. Ja nisam lažov, ti novi moderatoru! Ako sam rekao da se majice štampaju onda je to tako. Samo pružam ljudima priliku da je nabave ako hoće. Bez provizije.

  5. Ima li donji veš s Čelzijevim printom, jer bi htio da ih nabijem na kurac. Ima l Obi? :)

  6. Ima sa celerom na zadnjoj strani ako si već rešio da izgubiš nevinost. :)

  7. Ja samo da pohvalim majicu, vrlo lepo izgleda. Da sam kojim slučajem manje normalan pa da navijam za Čelzi, sigurno bi se prijavio. :D

  8. Ja samo da pohvalim majicu, vrlo lepo izgleda. Da sam kojim slučajem manje normalan pa da navijam za Čelzi, sigurno bi se prijavio. :D

    +1

  9. Има ли сада ишта од тих мајица. Ја као навијач Челсија али и Србин пре свега бих баш волео да набавим једну такву мајицу ;)

  10. МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД

    +8536 *

  11. Odlične su, jesam li zakasnio sa prijavom?

  12. Rasni, penješ se na kurac i onima koji uglavnom imaju volje da te tolerišu.

  13. Oću da naručim majicu a ti nešto hejtuješ.
    Krivo ti je zbog Čelzijevih uspeha?

  14. е агилни ај исцимај курајбера да банује трајно овог пацова

  15. Hahahahahahahahahahaaaaaahahahahahahahahaaaaahahahah

  16. Aaaaaaaaaahahahahahahahahahahahhaha
    Daj još ahahahahahahahahahahaahahhaah

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.