Prijava

A nerviraju me i oni:
-Ajd reci 2
-2(u sebi:ajd jebi me pa odjebi!!)
-E jebem ti ja mater HAHAHHAHHA reci koja fora!Jebeno sam originalan a?

Пеки д џем

Да, ти фазони са римовањем су у 99,99% ситуација најбољи одраз недуховитости.

Definitivno. Em prosto, em neduhovito. Čak i da kojim slučajem se nešto novo izmisli i bude duhovito, bude duhovito samo prvi put.

Пеки д џем
Шта ћемо са ликовима којима се хумор своди на фазоне из јутјуб клипова са циганима и осталим идиотима који се брукају пред камерама? Типа: "Нисам школУвала од времена", "А ви како 'те?", "Можда сам и ја некада зпзпзпзп..." А?

Sa ovim se već ne bih složio. Sve zavisi u kakvom trenutku to iskoristiš.

Zamisli situaciju: Nađeš se sa društvom i tu je lik koji se obukao kao ganci, maksimalno kičasto, a ti da napraviš fazon kažeš mu "A vi kako te?", što ispada urnebesno u tom momentu. Bajati humor je kao kičasta garderoba, nekome stoji, a nekome ne.

Mnogo mi se kenja od onih nastavničkih fora:Jel mogu u wc?Ne znam da li možeš...I onda neko treba da se smeje

Da, i meni od profesorskih. Niđe veze, samo se šlihtare smeju. Primer:
Ulazi profesor u učionicu, pali svetlo u sred bela dana i kaže: srećna vam deco nova godina. I debili se iskidaše od smeha.

A i ove iz klipova su smorile. Npr. onaj 'totalno si moderna mačko majke mi'. Znam osobe koje će to reći na BILO KAKVU I BILO ČIJU aktivnost. Ili kad neko dobije 1 pa kaže ono iz klipa: Budem li imo jedan, zapaliću ovu školu!! (zev, zev)

Ali opet,ima i dobrih fora iz klipova.Lubenica ume da bude dobra,ako se konzumira u umerenim količinama.A kada se pretera:
-Plačipizdo,plačipizdo hahahhahhahah plačipizdo lubenico hhahahhaha.

Gde modernu mačku da zaboravim,to čak ni na onom raspalom klipu nije bilo smešno.

Šejn
Gde modernu mačku da zaboravim,to čak ni na onom raspalom klipu nije bilo smešno.

ТО!

I oni komentari face drkača:Jel su ti roditelji teroristi pa su napravili ovakvu bombu i slično.Još ako neko prilazi devojkama sa ovakvim forama...Definitivno neće jebati :) (mrzi me sad da linkujem defku ali se zna na koju se misli)

Jel su ti roditelji teroristi pa su napravili ovakvu bombu

Ovo mi je najjače :D

Da sam ja žensko i neko ovo da mi kaže, šamar bih mu opalio

Uh, tih "šmekerskih fazona" imaš pun buljuk. Na primer: "Je l' su tvoji roditelji skinuli zvezde s neba i stavili ih u tvoje oči?" Mislim, kamaaaaaaaan!

PM EDIT: Izostavih i ono tetra debilno: "Lolololololo". Neko je već naveo, ja mislim.

To je pandanski prelol i interna šala sajta. Ne računa se.

PM EDIT: Izostavih i ono tetra debilno: "Lolololololo". Neko je već naveo, ja mislim.

+1

Smaraju i ovi što koriste fore iz "pesama" tipa: Čekam te kod kolima, brate minli... Ili kad nekog pitaš šta ima on kaže "Eo kuća poso, poso kuća, a uglavnom ne radi.

Pekky
To je pandanski prelol i interna šala sajta. Ne računa se.

Nema veze, samo čekam to da čujem na ulici.

Da sam ja žensko i neko ovo da mi kaže, šamar bih mu opalio

hahaha bio bi to moćan prizor, već te zamišljam...

Jedna profesorska: Igraju se zmurke Ajnstajn, Njutn i Paskal. Dogovore se da Ajnstajn zmuri. On pocne da broji, Paskal se sakrije iza zbinja a Njutn nacrta kvadrat i stane u njega. Ajnstajn se okrene i kaze: - Video sam te Njutne, na sta ovaj odgovara: -To nisam ja, Njutn po kvadratu je Paskal!
Dobra je fora, al kad je cujete cetvrti put u cetiri predavanja, stvarno vise nije zanimljivo.

i meni su inače gadne profesorske fore, i uvlačenje u bulju istih... ali jedna, koju sam popušio od najšmekerskijeg profesora u gradu, i šire:
...
-"(srednjoškolski pokušaj vađenja)...ali profesore, to je bilo juče, a ja sam bio bolestan, nisam mogao da naučim..."
-"aha... i ja sam bio bolestan kad su učili kako se pišu brojevi od dva do pet, moram da ti dam jedinicu... 'ajd' na mesto".

a ono:
-"E, glup si".
-"Glup ti tata..."
-"Što ti mamu 'vata, iza doma sindikata (pored bankomata) da ti pravi drugog brata..." Uf.

Mene nerviraju oni što ništa ne jebu, a pričaju da jebu.

СМарко
Форе из "Кенгура"?
Ja ne volim fore iz kengura koje svi znaju, ali se jaaako uživim dok citiram ostale... Mislim znam sve napamet, volim nešto te fore....
Recimo kad onaj kreten kaže onoj voditeljki E ONE PARE ŠTO TI DUGUJEM, VRATIĆU TI IH U PRINCIPU i onda se okreće i sam sebi MIS'IM U PRINCIPU, DAAAJ...

Ili kad Ljubica prospe Zivcu espreso po trenerci:
Sta 'oces sad, da uodes zelju!!!