Prijava

"Поздрави кеву, реци јој да је заборавила брус код мене"...

Da, glupo je....

E podsjeti me ovo na jednu čak i dobru foru...
Stoje dvoje i prepucavaju se AJDE TI, SRAM TE BILO MAJKA TI JE KURVA, a kaže ovaj njoj A NE N'O ONA TVOJA KURVETINA, MOJA BAR NIJE SA SVAKIM BILA, a moj drug se okreće, pogleda ga i nakašlje se ono u smislu EJ JA SAM OĐE :)

Kao što rekoh do sad na x tema, baš hejtujem domaću kinematografiju.
Jednostavno od Žikine dinastije, Tesne kože, preko Maratonaca i Ko to tamo peva, sve fore su mi jadne.

Ospice dobijem kada mi neko kaže "Vozi Miško" ili "I tata bi sine"...
To mi je tooooliko primitivno da ne mogu da vam opišem.

-Ostavi me na miru!
-Koju Miru?

-Kako ide škola?
-Ne ide. Eno je, stoji na istom mestu.

Ospice dobijem kada mi neko kaže "Vozi Miško" ili "I tata bi sine"...
To mi je tooooliko primitivno da ne mogu da vam opišem.

Форе из "Кенгура"?

Форе из "Кенгура"?

Ja ne volim fore iz kengura koje svi znaju, ali se jaaako uživim dok citiram ostale... Mislim znam sve napamet, volim nešto te fore....
Recimo kad onaj kreten kaže onoj voditeljki E ONE PARE ŠTO TI DUGUJEM, VRATIĆU TI IH U PRINCIPU i onda se okreće i sam sebi MIS'IM U PRINCIPU, DAAAJ...

E jebiga sad, za Kengura, ja koristim ono "Gospođo! Napustite objekat!" :D

Масу ових излизаних фора зна да пукне из ведра неба и да се стварно пресмијеш. Типа кад се игра фудбал, баскет, кад се пије неђе одвали се тај неки трули фазон, извуче са ненадано, и баш легне у том тренутку. Проблем су особе које форсирају те форе, трудећи да искажу свој "смисао за хумор" у енормној количини. И те реплике из филмова или јутјуб клипова исто могу да легну, али кад особа стрефи тренутак. Значи, не бих генерализовао то као лоше форе, него једноставно преживари хумора, неинтелигенти људи виде страшну забаву у неуморном понављању тих фора, па временом постану напорне.

Фаца репер лолололо
Има гомила идиотских фазона оне вртићке форе и тако то... Ова опсесија одговорима на број који кажеш (Осам-носам и Седам-Где) је невиђена глупост...

-Kako ide škola?
-Ne ide. Eno je, stoji na istom mestu.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!! najgore nesto!!!

inace te fore iz klipova i filmova mogu da ispadnu dobre ako se ne forsiraju previse kao sto vec neko rece.
a sto se mene tice i fore sa rimovanjem su dobre ALI kad se ne koriste one najgore izlizane ciganske tipa osam, i po, sta je, itd itd nego neke neocekivane kad ti ga mune odjenom da ne znas sta je bilo....

Joj sad se setih i onog što matorci primenjuju:

El te sluša ćale/keva/deda/baba/tvoji...?

Shvatite matorci DEBILNO JE! :D

Ja sam ovde objasnijo šta mi smeta, i stojim pri tome.

И кад те питају ујаци, стричеви, теткови и остала команија "Јебеш ли што, хохохох?!". Још ако су ту упарени, или сви у групи (породична славља и те форе) па почну да хохоћу и гурају се лактовима, у смислу "како смо ми јебали у твојим годинама" а ти се црвениш.

Има и онај "ОШ ДАТИ БАБУ?!" фазон који обично фурају дедини ортаци. Иначе чкама лама објаснио, треба бити умерен. И најбољи фазон смори ако га поновиш милион пута.

Саншајн не губи се!
То што си рекао говоре само снобови који немају појма о игри!

Svaki je glup kad ga neduhovit i glup upotrebi.
Čak i odlične fore zvuče JOJ BOŽE kad ga abortus od duhovitog upotrebi.
Bio je jedan skoro na sajtu, a mila majko pa taj ni tuđe fore nije znao ubaciti kad je vreme i mesto nego ama baš niđe veze.
Naravno najgori je osmica ali jebiga ako je situacija takva može da bude...Npr. meni bi bilo smešno da sedim na ispitu i da profesor nekom liku kaže Kolega, osam...a da on na to krikne NA KURCU TE NOSAM i digne ruke kao bokser posle pobede, ali to se neće desiti verovatno nikad zato ostaje glupost.
Ili SINE DAŠ MI MAMU?
i gomila pošaličkih SFRJ starih tipa Zasvirao je klavir, Pevao je Igrale se delije pa su delije otišle u ćelije, FIN KO IZ FINSKE, TRUDILA SE PA OSTALA TRUDNA itd itd
i naravno najdebilnije- LOLOLOLOLOLO

Има и онај "ОШ ДАТИ
БАБУ?!" фазон који обично
фурају дедини ортаци.
Иначе чкама лама објаснио,
треба бити умерен. И
најбољи фазон смори ако
га поновиш милион пута.

Комшија јебач!

Саншајн не губи се!

O cemu pricas care ?