Prijava

Previse ih je i ponavljaju se, koliko ih ima neka ostanu i zamrznuti postojece stanje, ako neko opet pokusa neka mu uljudno izadje "definiciju nije moguce napisati, pokusajte nesto drugo"

I mene nerviraju ali ne bih sad uvodio specijalna pravila samo zbog Čak Norisa :)

2 Stoka:
Ма сви смо их редом прозивали и спуштали палчеве... није вредело... покушали смо све... не знам да ли могу да ти дочарам мој песимизам по том питању... ако каизен чак и уведе, мислим да ће наћи начин да ухакују сајт и наставе да постују Чака Нориса...

mene više ne nerviraju... ceo svet se loži na definicije o njemu, a mi na batu ili bogdana diklića ili štagod :)

to bi bilo isto (ukidanje č.n. defova) kao i pokušaj ukidanja turbo-folka u srbiji.

ako je čak noris = kao kad slušaš narodnjake, a vi onda lepo uradite isto ono što radite inače, po pitanju narodnjaka. Ako volite narodnjake, verovatno volite i čak definicije, čisto nagađam :)

Sve ja to kontam ali brate, sto je puno puno je pa ima svojih zilion definicija.

Напишите на хоум пејџу "Ко дефинише Чак Нориса, пичка му материна", или тако нешто.

isto kao što ceca i mile kitić imaju zilijon svojih poklonika, a svega nekolicina je uopšte čula za franca lista, a da ne pričam za ditriha buxtehudea:)... ili šta ja znam za lua rida, sema kuka, toma žobima, četa bejkera ili stefanija grapelija:) i šta da se radi onda? ne možeš da ukineš evo samo da bi ove druge progurao, ili da ih ukineš zato što ti smetaju(veruj mi ja bih bio najsrećniji) pošto gomili ostalih čak predstavlja osnovni vid zabave na sajtu :)

Napokon da se neko setio i ovo da uvede...Hvala...

"isto kao što ceca i mile kitić imaju zilijon svojih poklonika, a svega nekolicina je uopšte čula za franca lista, a da ne pričam za ditriha buxtehudea:)... ili šta ja znam za lua rida, sema kuka, toma žobima, četa bejkera ili stefanija grapelija:)"
:D hahahahahaha волим твоје примере, тако су очигледни

dok sam ja stigao, neko obrisao ... šta je pisalo?

Našli se rus,amer i čak i čak pobedio. Kud dalje :)

Nije valjda to pisalo :O
Ko piše ta sranja?! Kursadžije? Stvarno nekad preteruju s glupošću.

Мени су омиљене оне где је измислио Питагорину теорему или азбуку, а Вук Караџић и Питагора преписали. Још мало па ће бити да је измислио квантну механику и Боров модел атома.

Ti likovi su smislili sve fore iz BB Showa, pa je Boris Bizetić prepisao. Sodoma i gomora.

АХАХАХА!!! :))))
Ово је толико глупо да је смешно... ја се ваљам већ пет минута.
"chuck norris je osiguran kod privatnika"
"Chuck Norris je naučio piroćance da koriste padeže."
"Urban covek juri za vozom i hvata se za njega a, voz juri za Chuck Norris-a i hvata se za njega."
"Chuck Norris je pobedio Muhamed ali-a u ringu i to u K.O"
"Chuck Norris ne gleda televizor, televizor gleda njega.
(sad sam smislio xD)" удаћу се за њега
"Znate li ko je pravi game master u world of warcraf.Chuck norris.Kad vidite da vam je account banovan cuvajte glavu jer chuck dolazi po vas."

Ја не бих прекидала ово са Чаком Норисом, јер не знам кад бих иначе имала прилику да овако из прве руке измерим амбис људске глупости.
Одох да дефинишем :)))

ХАХахахАхаха, ово је све боље и боље.
"Dinosaurusi su samo jednom krivo pogledali chuca.Samo jednom."
"Ima li ko ovde da kaze na glas da se ne boji chuca norrisa?
Moje saucesce njegovoj porodici."
Умрећу, овај човек није нормалан :))))))

Pa kad nemaš ideju,imaš Čak Norisa i onda možeš do mile volje da kakiš po net-u....
"Čak Noris je napisao duhovitu definiciju."