
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
Autor http://vukajlija.com/recnik/autori/2389 je vrlo popularan ovde. I čini se kao zanimljiva osoba. Ali, jebi ga, iz principa (valjda ne želi da prizna sebi da je nolajfer ko i svi mi), neće na čet, da ga vidimo kako priča u real time-u.
Tako da Đimi, come on, join the dark side... Come on... You'll like it...
Yeah, Jimmy.
jezivim glasom Join us... Join us... JOIN US!!!
xD
A Džimi se ne javlja...
Potpisujem. :)
Pitao sam Džimija što nikad ne dolazi na čet, rekao mi je da ne dolazi zbog toga što sporo kuca, pa ne može "kvalitetno" da učestvuje u razgovoru. Štagod mu to značilo. Zajebavam se, što će na čet, siguran sam da bari pičke po Fejsbuke pa nema kad da postigne da četuje na dvije bande. :)
A da neko hakuje Džimijev profil, pa da s njim izađe na čet. Jeste li pomislili na to? :)
Evo i ja potpisujem peticiju da James Patrick Paige izađe na čet.
blink blink
Kad čovek bude spreman on će da četuje, što ste naporni :p
Pošaljite mu zahtjev na Fejsbuk za prijatelja, pa tamo četujte s njim. Osim ako on ne eskivira čet ka' čet. :)
Vidim da je Džimi ostao istrajan i još nije došao na čet, ali to ne znači da on ne posmatra šta se tamo dešava.
Ahahahahha, ova ti je promakla, Zyc, je l' da je lokujem? :)))
Некротемофили. Ископасте ово из најдубље раке старог гробља Вукајлијашких тема. :))
Па, појавио сам се на чету 2009.
Дош'о Пиро код мене, уш'о на чет и написао ''pozdraw swima!''
Или беше без w? :)
Ja kad sam pisao neku peticiju u vezi Džimija bio sam banovan...:-)
Znači dvostruki aršini a Džimi?:-)
Znam, imam ih u vidu, al' ne mogu da stignem. U stvari, mogu, al' me mrzi :)))
Šalim se, ovih dana ću to :)
A to neka fora izaći na čet?
Kao na crtu, šta li?
http://www.muscara.com/pics/img/toy/diablo_necromancer.jpg
Не знам. Мени је чет некако шит и егзибиционистички. Зато и не идем. Ако ми се четује с неким хитно онлајн (а скоро никад ми се не четује), ту је мсн.
Не разумем људе који су зависници од јавних четова где свако може да упадне и да гледа и да те смара својим доскочицама.
Potpuno si u pravu.
Ja npr. uopšte ne razumem potrebu da se neko virtuelno bahati. Koja je poenta tog čina?
A gledam skoro svakodnevno.
Можда нема 50 поена...