Prijava

Sada na spisku autora postoje podaci o nadimku, datumu registracije, poslijednjoj aktivnosti i popularnosti. Predlažem da se uvede još jedna kolona u kojoj bi bio prikazan ukupan broj definicija svakog autora i da se takođe autori mogu poredati i po tom kriterijumu. Tako bi se vidio i obim svačije aktivnosti bez obzira na kvalitet, a i lakše bi se poredila popularnost u odnosu na broj defki. Vaša mišljenja?

Mislim da sam te razumio, ili barem nešto sam razumio, ali pošto nisam siguran, neću da se izjašnjavam.

Zajebavam se, što da ne?

Onda bi lakše izračunao prosečni broj poena po definiciji.

Predlog approved. (i to bi bilo +3 poena reputacije od mene, ali jbg.)

podržavam. ako bude bilo mesta biće i te, a i kolone glasovi/br.definicija

Kad smo vec kod toga, glavni baja po broju definicija odnedavno nije vise Abraxus, nego Reservoir Dog.
Slava mu!

Abraxus bi mogao da ima i duplo više nego sada, ali neće mu se.

Ipak je on kralj spama. :)

Citat kaizen: "podržavam. ako bude bilo mesta biće i te, a i kolone glasovi/br.definicija"

Pa ne moraš da dodaješ nove kolone. Mogao bi da uvedeš neku vrstu padajućeg menija i iz tog menija da biraš da li hoćeš da rasporediš po popularnosti, broju definicija, kvalitetu... možda po broju komentara i postova na forumu itd.

pa ipak bi trebalo da se vide vrednosti da bi imalo smisla.

Pa videće se vrednosti, samo treba da izabereš koju vrednost želiš da vidiš. :)

Ja podrzavam!Ionako mi ona kolona za autore deluje pomalo prazno i smarajuce,pa bi mogli time da malo popunimo prostor.
Ja imam ideju da se uvede prostor za status,gde bi recimo clan mogao da pise sta zeli(kao na msn-u),i da se uvedu oni crveni kruzici:busy,away,be right back itd.:D:D:D:D
Kada bi se to uvelo onda ne bi bilo smaranja i dozivanjanja na cetu nekog autora.

Sve, sve samo status ne!

Ја имам предлог, да једни другима шаљемо цвеће, колачиће, ципеле, опанке, разне риквестове, да у том статусу пишемо поруке типа "Вечерас идем у провод", "Јаоо како сам се синоћ напио" итд...

Dobro,povlacim predlog za status

Pretpostavljam da adminu ne bi bio preveliki posao da uvede ovo, a bilo bi korisno... Dobar predlog.

"Predlog da se na spisku autora uvede i sortiranje po broju definicija " подржавам у потпуности... +

I ja isto,jer cu biti onda ja biti na prvoj ili na drugoj strani.:D:D:D:D:D