Prijava

Ljudi jel neko sluso onu drogu kao kroz muziku,ako jeste nek prica trip. .

Škk?
To sranje radi?

Ja sam sluso i izneverovao kako dobro radi. .Ne,najozbiljnije mnogo dobra stvar. .ako hoce neko nek skine Gate of Hades,probajte,nista vas ne kosta. .

Ради курац, ја сам пробао и протраћио пар сати живота на глупо пиштање и зујање и остале глупости.

Ради курац, ја сам пробао и протраћио пар сати живота на глупо пиштање и зујање и остале глупости.

Hahahahahahahahahaha,pa ne znam za tebe,al ja posle 20 minuta zakuco slusalice u ormar iz cista mira. .

A razer su i kostale su me boga oca. .:D

Нема гудре без мотике.

Imas na tjubu kako x klipova kako ljudi reaguju. Nisam probao, mozda nekad probam.

Baldur komentar pobedio! Ovo stavljam na profil. .:)

koristio sam i doser i imam ga na kompu sa gomilu doza.
Nije kao prave droge, ali ima dosta uticaja.
Trava me je samo smirila, kao da sma popio čaj od nane, od LSD su mi boje postale malo življe i imao sam euforičnost u stomaku, Gates of Hades je bilo jezivo, kenjah cigle.
Orgasm mi je bio najefektivniji, erekcija iz čista mira.
doduše, to mi se dešavalo i u tramvaju, tako da ne znam da li je od i dosera.

Први пут чујем за ово, али сам довољно залудан да пробам. Ај ако ти није тешко фрљни ми линкове за скидање конкретно тих песама што су теби радиле на пвт пошто је качење пирата забрањено а ја ћу вероватно скинути нешто десето колко сам стручан.

ja sam pre jedno 2-3 godine...nista..samo mi se obrisao mozak i usi sam malo sjebao...
imam negde CD ja mislim...sa jedno 6-7 tih zajebancija
bilo je koliko se secam:
kanabis
lsd
spid
dodir boga o.O (lol)
hepi
itd.

eh sad, puno tražiš sa tim 'legalnim'...
http://thepiratebay.org/torrent/3600342/I-Doser
nije kradja, već deljenje.

Samo zapamti da moraš da budeš smiren, u tihoj i malo zatamnjenoj sobi, i da budeš siguran da te niko neće prekidati.
Ovo nije nimalo luda ideja da zvuci podstiču određenu aktivnost mozga.
Bobby McFerrin je dokazivao često da je u ljudima zapisana pentatonska skala od rođenja.
Vidi ovo: http://www1.teachertube.com/viewVideo.php?video_id=120603

eh sad, puno tražiš sa tim 'legalnim'...
nije kradja, već deljenje.

Ма небитно уопште, само је забрањено качење пиратских линкова на овом сајту, зато сам рекао да ми их пошаље на пвт. Хвала у сваком случају, испробаћу ово ускоро. :)

Probao sad i mogu da kažem da nisu samo šuplje priče... Probao sam alkohol i jeste me drmnulo malo, ništa posebno ali oseti se...

Ја сам пробао хенд оф год и имао сам осећај као да се вртим и да стојим, а седео сам... Звучи ретардирано, зар не? али у реду је јер сам и ја сам ретардиран... енивеј, пробао сам и алкохол, није лоше, али не може да замени шљиву...

Kako jebote?!
Meni ništa.

Е ај нека ми неко објасни што је то? :)