Prijava

Kolko je ozbiljna pozicija social marketing menager?

Vidim na upworku se sad svi nude da rade to, veliki stručnjaci.

A šta realno rade, okače objavu na fejsu "danas kod mileta praseće pečenje vruće"?

ko i svaki drugi posao, ako onaj ko radi radi to neozbiljno i naivno misleci da je lako onda je "danas kod mileta prasece pecenje....". ako radi ozbiljno i ume to, onda nije bas, nego je vise kao strajakg pravi neke gluposti na koje se lozi narod da klikne i da podeli drugom narodu sto se lozi a kroz to provlaci reklame. to nije lako.
i ovo vazi za svaki posao bukvalno. ima vec 7-8 godina od kad sam zajebao da potcenjujem na oko "jednostavne" ili "glupe" poslove, sto i tebi savetujem.

Znači nebitan posao realno.

Straja je prevario ljude da je aca informacija, i onda za 50e mesečno šerovao vesti sa telegrafa.

Ako si to uzeo kao reprezentativni primer, onda si promašio skroz.

Bas nemas pojma o cemu pricas

Ne bavim se marketingom i ne poznajem sve detalje posla. To me ne sprecava da vam kazem da nijedna iole ozbiljnija i jaca firma ne podcenjuje moc i vrednost drustvenih mreza kao marketinskog oruzja, ako se na to misli.
Primetio sam da se dosta traze profili “agile social marketing manager“, sad sta to znaci nemam pojma.

Sasvim je logicno da bude vazna i dobro placena pozicija, ne toliko za B2B koliko za B2C poslovanje (logicno).

Eto, imaš restoran koji je nov. Šta socijalista na društvenim mrežama radi?

Ne.. nema restoran potrebu za tim. Eventualno ce zena vlasnika ili vlasnica da mi ga slika iz 16-17 uglova mamara frontalno, da stavi slike na Instagram i da napise dodjite da vam uzmemo pare

Какве печењаре јбт (а није ти сваки ресторан неки мали породични бизнис, Скај Лаунџ нпр. сигурно има неког за друштвене мреже), такве ликове ангажујеш да ти воде пејџ на Фејсу (поготово ако имаш онлајн шоп), Јутјуб канал, или слично са барем неколико хиљада пратилаца, оне који су добри у томе нпр. Ђовак ангажује да му воде ИГ, Фејс, Твитер итд.... И од захтева и колико страница водиш ти зависи је л' тешко или није....
А Страја не знам колико је у тој сфери, више делује да је у дигиталном маркетингу, а и ту је он керов курац (ту су Исток, Станић, Глигорић, момци из Глорифаја и други битан фактор и који се заиста разуме у то)....

Čovek koji se zove Istok ne može da se razume u bilo šta

Ja bih platio da vodim Đovakov pejdž, da ga karam svakom novom objavom sve suptilnije

Ljudi hoću vas pitam koje je tako najbolje opravdanje ako hoću recimo da uzmem da radim neki sajt, sobzirom da je za to potrebno vreme i napor, i zanemarivanje ljudi, i zapostavljanje drugih stvari, i nemogu to nikako da uzmem bez opravdanja da radim tj. da se opravdam ljudima i da smanjim negativan efekat zapuštanja od strane ljudi.Možda da budem u karantinu 28 dana, možda da se potučem pa dok se oporavljam onda imam opravdanje u obadva slučaja, možda da padnem od motora pa da se povredim opet.Znači radi mi se sajt, ali nemogu da nađem opravdanje da smanjim negativan efekat dok sam navodno kao "parazit".

Hahaha, aaaaaa... Gde mi je pištolj

Koja utoka duga devetka ili tetka?Od tetke kolko znam se ne živi od toga hirurzi nema šanse spasu ni u stomak da potrevi, od duge devetke možda se i može spasi zavisi gde je potreven, od tetke je gotov svako kuga potrevi čak i pancir probiva.Nego jesi li ti ikad u životu nekog dršom utoke nekog tresnuo u glavu?

There is a problem connecting your phone to tesla 2k TV

je li zna neko zbog čega dolazi do ove greške? tv juče radio najnormalnije i mogao sam povezati telefon na njega, dok danas izbacuje taj problem

problem je sto si kupio tesla televizor

napisao sam komentar u kome ti jebem mater pa sam izbrisao. nisi zaslužio. samo si htio biti vickast al ti nemoj da odustaješ

nemoj ni ti da kupujes tesla televizor sledeci put

a sto se tice povezivanja probaj da na televizoru nadjes network podesavanja i listu povezanih uredjaja pa obrisi i ponovo povezi

fala na savjetu, uspjelo je brisanje pa reinstalacija