Prijava

kako da skinem još RAM-a, i koji je najbolji sajt za skidanje RAM-a?

hvala

I meni treba da skinem jos GB za graficku
Odakle je najpouzdanije skinuti

Фејде дебилу смараш ајде више одјеби одавде

Uramim vam ga ja obojici el o el

Prodaje neko rama ddr3 2x8gb ?

prodajem ja možda
ALI
4x4

Jbg, imam 2 slota

у Ворду ме јебе то што ми је текст нормално распоређен по страницама (нпр. наслов на почетку странице), али кад снимим фајл и одштампам или пошаљем мејлом све је поремећено, наслов померен на дно претходне странице, и све постане конфузно. Зна ли неко који је то курац. Примјетио сам да кад клинкем save неки дијелови текста се помјере на горе.

Proveri margine pod broj 1. Proveri Header and footer pod broj 2. Ako si nešto prčkao po podešavanjima, vrati na defaultne vreadnosti.

Je li zna neko neki CMS koji podržava registraciju sa plaćanjem. Kad platiš dobiješ nalog i kao ulogovan imaš pristup nekom sadržaju. Konkretno uloguješ se i gledaš neke video klipove. Ne mora da bude besplatan ali da ima neki probni period.

Mrzi me sam da programiram, ima boga oca da se radi. Gledao Wordpress i plugin-ove ali isto ima ih boga oca i uglavnom nemaju probu a plaćaju se

Mozda je moj odgovor zastareo, odavno nisam u toj sferi.

OpenCart ima dosta addonova i templejta, ako ti fali neka funkcija sam je napravis.

Hvala, ovo deluje obećavajuće

Maltene svaki, ali vrv ti je najlakši wp jer ima bezbroj uputstava online i slabo šta mora da se kodira

ako nekog zanima uspe sa WP + ARMember plugin i nula programiranja

Nadam se samo da nisi koristio nulovane/piratske pluginove na sajtu jer ako jesi ode taj billing info likovima iz afrike

Nikako, sve legalno sa zvaničnih sajtova.
Ovaj ARMembers što koristim ima premium verziju za 50$, verovatno ću kupiti čim shvatim šta se dobija

Hvala na savetima

Kolko je ozbiljna pozicija social marketing menager?

Vidim na upworku se sad svi nude da rade to, veliki stručnjaci.

A šta realno rade, okače objavu na fejsu "danas kod mileta praseće pečenje vruće"?

Kajo nadogradim ram na mobilni uopste jel moze toj?More bre idi kupi ramocku jeste sad ce te lincuju mnogo gi zabole kurac sto kupujes toj sto kupujes.Kompjuter ti je laksi ako ti prsti mnogo suvi da reaguje tach na telefon da ga koristis.Ja se ne bavim prograniranjem ali krpim stare maticne na koje otkazuju kondenzatori.