Prijava

Laptop ne očitava dodatni ekran, samo se "no signal" pojavi. Probao s drugim ekranom, isto. Probao sve tRiKove z gugla, usta im se serem. Ima li ko ideju šta bi moglo biti?

Odnesi kod tehničara. Oni to najbolje znaju. Malo su skuplji kod tebe ali to ti je uređena država.

vindous dugme i p, pa odabereš duplikejt ili ekstend.

Probaj drugi hdmi ulaz ili drugi kabl

Čime povezano to, HDMIjem? Možda je kabla sjebana ili ulaz.

Probao, mesni. Probao i kablove menjati. Autore Ejdus, dva odgovora, jer vas neizmerno poštujem:

1) treba mi jako brzo jer imam rokove, a servisi su spori svugde

2) kad mi se pokvari abakus, vas ću prvog zvati

Probao i windows shift ctrl b kombinaciju. Kada odem na Display i kliknem Detect, ne očitava ga.

Bogomajku. Sad ga na tv prikopčao preko HDMI, isto. Sepet isusa.

Brate mora da je hdmi ulaz na laptopu u kurcu, jel imaš VGA adapter neki, da li to uopšte još postoji LOL?

reinstaliraj displej drajver jbg

šmole, kad si poslednji put video vga na laptopu? ja brat bratu petnaest godina nisam.

hahahahahahh ne znam brate što bi rekli anglosaksonci bacam sranje na zid da vidim dal će se zalepi

oj ulaze hdmi,
popuši kurac mi.

ako ništa ne pomaže vrv ode hdmi ulaz, iščisti ga, ako još ne bude radilo, servis brale.

Borim se sželjom da stučem odzid sve

Rešeno vrlo informatički. Odradio reset.

Kakav reset? Nisi valjda sistem diz'o ponovo?

Pa šta i ako jeste, viš da kaže da mu rešilo problem. Doduše ostaje pitanje šta je bio originalni uzrok tog problema, verovatno neki drajveri što reče mesni.

Vrv neki drajveri, iako sam probao i to, deinstalacija, reinstalacija i te munje.

Nisam dizo sistem skroz, nego ona reset opcija u win 10 de ti pobriše sva govna od aplikacija i programa koja si izasrao po kompjuteru, a moš izabrati da ti ne dira fajlove.