Prijava

Evo pogledao po yt uredjaj malo, deluje ko bas tesko govno

Gledao, mixed feelings recenzija,
Neke ljuto baguju, neke neće ni da učitaju, većina radi kao ok, zajednička mana svima - zvuk, ili ne baš dobar ili prepun distorzije, kontroleri ok su kao, neke igre imaju lošiji odziv, neke su preciznije.

Ima na Aliekspresu za 15€ sa fri šipingom isti model, to mi i je ok cena za ovo sranjce, javljam utiske ako ga uzimam

Drugar je uzeo klincima komp za spavaću sobu, treba mu ona wifi usb antena. Dečija soba je na spratu, na suprotnoj strani kuće od modema. Ne bi da buši zidove i razvlači kablove, pa pošto se ja kobajagi razumem u konpijutere, a ceo život samo za gajtan znam pitam vas. Tu gde je komp kaže da telefon vata signal. Sad, net je SBBov, 200Mbps teoretski, 180-190 realno, na kompu u dnevnoj. Za male pare, šta bi mogao da kupi da radi posao, bar kao telefon da ima signal i može film da se skine. Može li neka USB antenica bar pola od toga dohvatiti a da nije buljuk para, šta da gledam kad tražim, ili neki model konkretan za koji znate

wifi stick

komp za spavacu sobu, isuse hriste :D

Wifi stick da. Plus ciji si dupli Soce

opet dupljak, kao ne zna sta ide za wifi mrezu dosao da nas lera

profe reaguj

to ne moz znati dok ne probas jbg, sve zavisi od debljine zidova, fasade, dal je stiropr ili alu oplate koju mogu remete. Bukv je tako, kao i mobilni nije bitna samo udaljenost

e ima sad vec neko vreme neka fora preko struje da se pusta u celoj kuci, bukv udzekas iz modema u struju preko odredjenog adaptera i fura u sve uticnice na povratni adapter. Ovo bukv nema gubitaka kao i lan kabal

https://www.gstore.rs/images/products/big/74896.jpg

Jebem mu mater, ovaj je do 150mbps, sledeći model ovog tipa 2400din, 200mbps na 2.4ghz a 433mbps na 5ghz

ma radice ti to malo govno, pitanje kako al sig ce raditi nesto.

kupio sam vajfaj stik pre ihaha, šest, sedam godina možda, ona najjeftinija krš kanta marke tepe link i dan danas radi solidno. sporo radi jer je vajfaj, a ne eternet, ali radi. samo moraš drajver instalirati koji verovatno imaju na svojoj veb stranici.

e i obavezno da se udzeka u usb port, bez toga ne radi

el zna ko neki solidan sajt sa kradenim templejtima za premijer ili after efekts, ili torent hehe