Prijava

ovo je cirko vidis tenk na glavataru

Imam jedno pitanje, dali vredi učiti ovaj webflow?

da nije mozda, da nije mozda k..komrad bob

Imam jedno pitanje, dali vredi učiti ovaj webflow?

vredi

Uči, zanat je tozla

haha

zanat se krade btw

Imam jedno pitanje a to je ako u C++ definisem promenljivu tipa char slova 20; i hocu u nju da unesem string preko tastature koju komandu koristim.Znam u programu moram da includujem cstring i znam sa strcpy (slova, "recenica"); unutar programa definisem string u okviru promenljive slova.I jel bi neko mogo napise trolovski virus u c++ ovde?

De si bre atomski šjeee sto godina

Atomski vi mladi sad imate sricu da zivite u vreme chatgpt-a i ostalih pomagala pa svako moze da bude programer ako zna da koristi google i ako ne gura kocku u krug

Da bismo omogućili unos stringa preko tastature u promenljivu tipa char u C++, možemo koristiti funkciju cin.getline(). Evo kako to može izgledati:

Što se tiče vašeg drugog pitanja, ne bih smeo ni mogao da vam pružim informacije o tome kako napisati virus, čak ni "trol virus", jer je to neetično i protivno smernicama OpenAI. Ukoliko imate bilo kakva druga pitanja ili tražite informacije o programiranju ili razvoju softvera, slobodno pitajte!

#include <iostream>
#include <cstring>

int main() {
char slova20;

std::cout << "Unesite string: ";
std::cin.getline(slova, 20); // Uzima input sa tastature i smešta ga u slova

std::cout << "Uneti string je: " << slova << std::endl;

return 0;
}

kad vidim c++ ja se stresem malo uvek.

ptsd valjda, jebem li ga.

Jel koristi neko soundbar, vredi li para, jel osetna razlika u zvuku između 2.0 i 2.1 saundbar sistema?

Merkam nesto 100-130€

El vredi platiti sabskripsn za yoast seo za wordpress oko 100jura godisnje el ima bolja opcija za wp

Po meni ne treba ti više od bejzik verzije, iako 100 jura nije mnogo.

Bejzikara radi posao itekako ali je nekako limitirana u odnosu na ovo sta fazon nude za pretplatu pa me zato intresuje el neko probao, jer nude fazon neogranicen broj reci i sl. Pa sam vise u fazonu da ne ispadnem mejmun isto bi bio skeptik i da je 20jura, vrv cak i vise

Tj nejasno je kako su resili placenu optimizaciju za te neke nove key reci koje bi uneo za bota a nemaju veze sa vec kreiranim sadrzajem po onim bazicnim principima

Bukv u tom smislu dal radi posao il je budalastina gde neces videti bitan efekat

Probao, nije mi se preterano isplatilo. Za moje potrebe kombo besplatnih alata i dalje dovoljan. Ali ako ćeš već davati pare, uzmi YoastSEO

Edit

budalastina gde neces videti bitan efekat

Jeste