Prijava

Фрустрира ме самоћа. Све неки погрешни момци око мене.

frustrira me sto ne znam da se napijem kao gospodin, nego pocnem da lupam neke gluposti i ponasam se kao zivotinja.

Trenutno ni jednu, što ne znači da nemam inače.
Sa druge strane, rekao bih da Valsinaru nije svejedno:

http://img691.imageshack.us/img691/465/thumboxpic.jpg

http://www.gay-serbia.com/forum/images/smilies/radosnice.gif

Момци, мојне да се љутите, али упропаштавате човеку топик. Капирам да има људи који би написали нешто паметно, али одустану кад виде ово:

Pa?

Što je poenta pisati nešto pametno?

Doći na sajt i deliti svoje frustracije i iskrenost pred širokim auditorijumom je okorelo sranje. Ionako ovde boli kurac jedne za druge tako da ne vidim što bi bilo ko delio svoju sudbinu sa nekim drugim

Druga stvar, ni ti nisi imao šta pametno da napišeš pa ne vidim šta se buniš

što mi treba više od 5 piva da se napijem

Kako ovo mene nervira xD

Pa?

Što je poenta pisati nešto pametno?

Doći na sajt i deliti svoje frustracije i iskrenost pred širokim auditorijumom je okorelo sranje.

Окорело срање или не, то је ствар укуса. Ето, неки људи воле да деле своје фрустрације, ваљда им буде лакше, јебемлига, човек се празни на разне начине. Али то што ти мислиш да је то срање, не значи да треба да га одозго залијеш и пишаћком, ако ме разумеш. :) Да се разумемо, и ја мислим да су овде многе теме срање или патетичне или једноставно бесмислене, па једноставно не постујем на њима, не желим да кварим људима забаву и да ту нешто паметујем. Капираш, Царимире?

Фрустрира ме самоћа. Све неки погрешни момци око мене.

Зар ти оно беше немаш вереника?

Али то што ти мислиш да је то срање, не значи да треба да га одозго залијеш и пишаћком, ако ме разумеш. :) Да се разумемо, и ја мислим да су овде многе теме срање или патетичне или једноставно бесмислене, па једноставно не постујем на њима, не желим да кварим људима забаву и да ту нешто паметујем. Капираш, Царимире?

nAravno, ali i stvar ukusa je da svako temu shvati na sebi svojstven način i na njoj postuje, kao i da drugi to razumeju, Kao što ti razmeš ljude koji dodju ovde i izjadaju se onda je logično da razumeš zašto ja dodjem pa kažem da me frustriraju dzankeejeve zlojave. Dakle, postovao sam na temi, u skladu sa njenim pravilima i nisam bacio nikakav oftopic. Ok?

Окет, окет. :)

moderator u džimiju nikad umreti neće!!!! just sayin'....

Pomalo me frustrira Valke90.Mnogo smara.

ne znam što ga ne vraćaju nazad... realno, sada je ko pandur kada završi u zatvoru :)

Требало је да одем у пандуре, јбт.
Сад ме фрустрира што то нисам урадио.

Зар ти оно беше немаш вереника?

Немам.
Иначе Џими, недостајао си на форуму :)

Frustrira me moje telo. Mrzim ga.
Frustrira me moja mikro okolina i moja makro okolina (država).
Frustrira me što imam frustracije.

Иначе Џими, недостајао си на форуму :)

Лепо је чути то. Хвала.

Frustrira me moje telo. Mrzim ga.
Frustrira me moja mikro okolina i moja makro okolina (država).

Шта ти фали телу и микрооколини? За макро знам отприлике.

Preopširno je to, Džimi, za jedan post.

frustriraju me ljudi u ovoj zemlji...aman, ako te neko džepari u autobusu pa drekni majku mu, vikni, uhvati ga za ruku, lupi mu šamar, nemoj da se izvinjavaš što nisi stavio celu platu u novčanik....

Preopširno je to, Džimi, za jedan post.

А ти напиши два. Један за микрооколину, други за тело.

lolololo bicebice :D