Prijava

Problem svih nas (ljudi) je što smo perverzna mazohistička stoka. Svi redom. I moramo biti frustrirani i mizerni i u tome prosto uživamo (što je kod nekih manje, a kod nekih više očigledno, kao što vidimo upravo ođe). I kad ne bismo imali frustracija, stvorili bismo ih. Kakav jebeni apsurd, kliše i pušenje kurca od života. A ne bi se koknuo, jer imaš volju za životom, iako je sve kurac. A sve i da se kokneš, nisi ništa postigao time i nisi se izvukao.

Pijte i drogirajte se, onda sve ostaje isto, ali više nije važno. :)

Frustrira me kada ljudi ne pišu o svojim frustracijama na ovoj temi.
Što bi rekao moj srednjoškolski profesor srpskog koji me je mrzeo svaki put kad bih mu protivrečio: "Pazi, drugar, previše filozofiraš!" (pa onda uradi neku opsesivno-kompulsivnu radnju s prstima).

Pa frustrira me ovo gorenavedeno, evidentno.
I nije offtopic.

Frustrira me ja.

Kakav jebeni apsurd, kliše i pušenje kurca od života. A ne bi se koknuo, jer imaš volju za životom, iako je sve kurac

Ajde čoveče, razdvoji malo priču i avatar. Ili se bar izražavaj dostojnije avatara.

Frustrira me moja sklonost ka paranoji!

Izražavaj se i ti u skladu sa svojim avatarom, previše si normalan za jednog Džugašvilija.

Može ovo? Taj ti je recimo stric.

Nećemo baš tol'ko da oftopikujemo i vređamo se i nazivamo jedno drugom stričeve rusima.

Pa ne, znaš šta je rekao Niče o Dostojevskom? A Raskoljnikov, a? A Čovek iz podzemlja? Al ajd neću više, baš je oftopik. Mada ni topik nije neki.

Nervira me komšinica koja se dere na telefon već sat vremena i ova druga komšinica iznad mene što joj se vrti Ponovo libero i ova što ne može više da zadrži bol, već 3 sata. Kako čovjek normalan da ostane kraj toga svega? A to što treba da učim pored tolikih ludača je onako usput. Život na selu je bajka.

tresni dub i pokoci ih!!! :)

e, frustrira me jebeni real kad ne može da dobije utakmicu protiv barse. krvavu mu majku jebem. pu!

Frustrira me non-komprehenzacija enormne patetike.

Da mi je samo znati koliko si guglao tu rečenicu....

Frustrira me čajnik. Jebeni čajnik. Ko je izmislio jebene čajnike? Pgotovo one engleske. Fuj. Odvratno.

Baci pogled na internet meme i shvatićeš :)

FRUSTRIRAJU ME JEBENI AMERIKANCI MAMU IM JEBE U USTA SVIMA JER KONTROLISU CEO JEBENI SVET A SVI KO OVCE NIKO NESME DA IM SE SUPROTSTAVI JEBENO A KAD IM SE SLUCAJNO NEKO SUPROSTAVI OSTALE JEBENE PICKE SE UDRUZE SA AMERIMA DA BI IM SE UVUKLI U BULJU!!! PLANETO NASA NA KURAC TE NABIJEM!

АМЕРИКО АРАПИН БИН ЛАДИН НИЈЕ ТУРЧИН ВЕЋ СРБИН МИЛАДИН

Frustrira me i to do ganice eksplodiranja ,kada vidim da Rijana peva redempsn song ! Ne mogu bre da vrujem da to malo govno daje sebi za pravo da uzima Bobove reci u usta!