Prijava

Ona je bila rumena u obrazima al' je bila krupna i jaka. Mogla je volu rep da iščupa pa da igra lastiš s njim. Bila je visoka, čak i lepa i svi su je muški znali u kraju. Al' jedan nije.
I tu naša priča počinje...
On je bio lopov, džabalebaroš, kradljivac. Zvali su ga Džoni "Leplivi prstići" i pokrao je mnoge kuće. Al' je pogrešio kad je pokušao njenu kuću da pokrade.
Uhvatila ga je jedne noći i izmlatila tiganjom. Odvukla ga je u podrum jer je bila jača od njega. I krupnija. Zato deco morate da se hranite mesom i povrćem da vas ne bi prebila neka ženska i odvukla u podrum.
A u podrumu...
Džoni je bio zavezan za stolicu, sasvim go... i nagužen.
Džoniju se nije dobro pisalo. I zaista je tako bilo.
Ona je donela stari nakurnjak koji se prenosio generacijama u njenoj familiji. Natakla ga je i nasmešila se prema Džoniju. Džonija je zahvatio strah.

...

Uhvatila ga je za ramena i postavila se direktno iza njega...

...

Džoni je samo zacvileo...

Мислим да је аутосексуалац објаснио неке ствари поводом ове теме.

Već noć je bila na izmaku ta. Probudila se sva znojna. Sanjala je da se ljubila kako bi ruski realisti rekli sa N sa JEZICIMA. Otišla sam predaleko pomisli. Šta da me neko čuo? Upitaše se tad. Dole joj je bilo čudno. Neka toplina peckanje i povremeni zvuci pl,pl,pl i miris zapaljenih stidnih dlaka bijaše dovoljan da popriča o tom problemu sa odgovornima. Nadležnost se prenosila sve do čovjeka koga nazivahu precednik. Imala je laganu pamučnu haljinu koja joj je tačno ocrtavala ono što je u narodu pozmato ko sisa ili dojka a na netu s*sa. Nosila je 37 br patika. Boris reče država to sam ja i seksualno je uznemiri ali bogami i zadovolji.

Iako nije bila najljepša u razredu bila je sigurna u sebe, valjda zbog ocjena, ali da se ne lažemo i komunikativnosti kojom je zadobijala svačije simpatije, a to što guta i što voli da joj se svrši u kosu to joj je još jedan plus. Ušla je u zbornicu i krajičkom oka vidjela da nikog nema osim direktora koji je jebao pedagogicu ona stade pojit pjesmu.
Tugo moja moja crna drugo,
kita meni sada treba hitno,
nit udara more o bregove.
Kako poje tako noge širi u glavi joj vezeni peškiri. Tad uđe boris i reče popuši mi jer država to sam ja. On nije bio kavalir, ali toma je bio i tako je ošvojio acu koji mu je ispunjavao sve seksualne fantazije.

Godinama je trajala romansa izmedju jednog Srbina i jedne Madjarice sve dok...
Pukne jednom film Srbinu i priupita Madjaricu "kako mi nikad nije govnjiv kurac?"
odgovori njemu Madjarica "pa ja sam vegeterijanac". I Srbin sav gnevan uze sikiru, zadene je Madjarici u picku i okonca njihovu dugogodisnju romansu.

... kuvala je rucak za supruga koji je taj dan trebao da dodje iz Italije. Nikad nije mislila da ce ona, jedna urbana intelektualka,moci da se zaljubi u jednog kamiondziju, ali cim je pogledala u njegove oci bila je smotana kao palacinka. I sad je njen zivot docekivanje sa puta i ispracanje na put, njen najdrazi zvuk je zvuk sirene kamiona a njen najdrazi miris mirs ustajalog znoja i motornog ulja.
... rekao joj je da dolazi oko 16h tako da je polako pocela sa kuvanjem rucka oko jedan racunajuci na to da ce joj ostati jos vremena da se se istusira i sapere sa sebe znaoj od kuvanja, ljetne sparine i uzbudjenja zbog skorog vidjenja voljenog supruga.
... muzika je bila glasna i mrdala je kukovima dok je mjesala podvarak u loncu na ringli, njegovo najraze jelo. Odjednom ju je neko zgrabio odpozadi za grudi i polubio u vrat, ispustila je kratak vrisak ali onda je ugledala njegove zuljevite ruke i prljave nokte na svojim grudima i znala je da ju je iznenadio ranijim dolaskom kuci. Nije joj trebalo dugo da se nakon prvobitnog soka opusti u njegovom stisku. Ljubio joj je vrat i mjesao grudi dok joj se nije zavrtilo u glavi i dok joj varjaca nije ispala iz ruke. Zatim ju je okrenuo i odnjeo na trpezarijski stol gdje joj je jednim laganim potezom skinuo ljetnu haljinu i poceo da ju ljubi.... Uzivala je kao nikada do tada u njegovim poljupcima koji su imali ukus duvana i piva, njen najdrai ukus, a izgledalo je kao i da on uziva u tome sto ona mirisi na podvarak i svijez kiselkast miris znoja jer je ipustao divljacke zvuke. Mirisao je na muskarca, i ljubio ju je kao muskarac... Nije ni primjetila kad se skinuo, a on je vec bio u njoj, duboko i zestoko, cupajuci joj kosu i ljubeci grudi...
... stol se tresao i pucketao, podvarak je polako poceo da zagorjeva ali njima nista to nije bilo bitno, oni su uzivali jedno u drugome kao nikada do tada....

Dok je punila mašinu prljavim vešom prljave misli su joj punile glavu. Željela je Sretu. Znala je da je to tabu i da noć pred njom krije sudbinski poljubac sa jezicima.

svidja mi se tema pa da je rifresujem...

odbijam da pomislim najgore...

I Srbin sav gnevan uze sikiru, zadene je Madjarici u picku i okonca njihovu dugogodisnju romansu.

Ahahahaha, vristim :DDD

Taj dan je za mlađanog Neđu bio kao i svaki drugi. Rmbačio je na mješalici od sedam do mraka, popio pola gajbe piva i nadao se draftu sa mješalice na kolica. I ta nada bi splasnula da nije bilo Anđe, njegove voljene i nekad davno brkate žene.
Anđa je bila svjesna svojih vrijednosti koje su bile... nisu bile. Izlazila je iz kuće rjeđe nego Bosna iz EU.
Kad se tog dana vratio sa posla, sve mu je bilo isto. Daljinski na stoliću pored kreveta, Anđa u kuhinji, pivo u frižideru. Otišao je do sobe da se presvuče. Ušao je u sobu i odjednom je počeo da galami na Anđu Dlaku.
-Što si mi teglu razbila mater ti jebem?
-Izvini Neđo lju..- njen pokušaj izgovaranja te riječi prekinulo je Neđin lou kik.
On je u tu teglu skupljao ''ono iz pupka''. Bila je skoro puna. I bila je treća po redu. Jbg, neko skuplja salvete, neko ''ono iz pupka''.
Razmišljao je dugo kako da je kazni. Riječima nije mogao, jer je bio svjestan da mu je vokabular veoma tanak.
-Jebačina, ali koji metod? - mislio je u sebi Đone dok je gledao svoju voljenu kako se savija kao sarma pod rukom prave domaćice.
Izvadio je svoj palamar, i počeo da ga približava njenim ustima.
-Nemoj tu, tu mećem kru'. - bile su poslednje riječi Anđe prije ulaska čudovišta u pećinu.
Uživao je u milovanju njenih usana oko 20 minuta. Vidio je da to njoj prija. Morao je da je kazni.
Nikad nisu probali anal. To mu je bio novi potez. Skupljeni rčić se opirao ulasku ali to nije dugo trajalo. Neđo je shvatio da joj i to odgovara. Nije pronalazio više ni jedan način kako da joj naudi jer je bio veoma glup.
Dok je bubao svoju raščupanu ženu i smišljao način, odjednom je počeo da uživa u seksu. Vidio je da je ona prezadovoljna. Nikad se ljepše nije osjećao.
Sledeći dan se probudio vedriji nego ikad. Više nije razmišljao o tome kako je gurati kolica. Samo je čekao da dođe kući i da počne spavati Anđu u rč.

Vozio se na transporteru po razrušenom gradu. Dupe ga je bolelo od sedenja na ladnom metalu i pored njega su sedeli nepismeni Kazaci koji su ga mnogo smarali. Dok je transporter preletao preko izbočine na putu, on je video jedno pravo blago u jednom ćošku.
To je bila jedna masovna grobnica u kojoj su nesrećni žitelji sahranjivali svoje ubijen rođake. Muškarci su bili ubijani, babe spaljivane a žene silovane. A svi su oni završili u istom grobu. Međutim, oko groba su stajali živi ljudi i dronjavoj odeći i plakali. Jedna nije plakala. Krpe koje je nosila nisu prikrivale njene atribute, iako je bila prljava, videlo se da je napaćena i izmučena ali su joj se oči caklile. Mora da je sahranjivala svoje roditelje.
Skočio je sa transportera i prišao im je. Iza njega se transporter zaustavio i ostali likovi su gledali to. Ljudi koji su plakali su brzo pobegli ali je ona neustrašivo ostala, nije imala šta da izgubi. Uhvatio ju je za vrat ali se ona nije bojala. Izvadio je nož i pocepao krpe koje su otkrile bujne grudi kakve nije video još od '88. Bacio ju je na zemlju i penetrirao joj je. Ona je to trpela ali je na kraju ipak malo zastenjala. Bila je suva kao i ceo grad ali je ipak imala malo topline na dnu, kao krv na zemlji. On je otišao odmah nakon što je završio, a i ona se pokupila i otišla u sivilo. To je bio dobar kraj njegovog života jer ga je pogodio snajper par minuta kasnije. Pošto je i dalje imao erekciju, kada mu je metak probio glavu, osetio je kako mu sva krv odlazi dole.

Ušla je tiho, pravo u moju sobu. Skinula je onaj SS-ovski mantil odlučnim pokretom lavice koja lovi plijen. Bila je gola, njeno bijelo tijelo presijavalo se pod zracima stone lampe. Rekla je: "Napuni me, Skočko!"

I ja je napunim.

Kakva je to svadba bila kada je nosila SSovski mantil?

ja bih citirao u ovom slucaju jedan primer iz nedavno napisane defke

Преко њених врелих и напупелих брадавица, лагано сам прелазио кашиком прошлогодишње свињске масти. Ове године још нисмо клали, а она од претпрошле се ужегла. Мислим да јој се та никако не би свидела. Нежно сам јој га крнуо у рч. Какви курац лубриканти!

Kakva je to svadba bila kada je nosila SSovski mantil?

Pa tematska.

CapooN
Kakva je to svadba bila kada je nosila SSovski mantil?

Lako je se tebi zajebavati...

probudio se odmoran i naspavan. medju zubima je jos imao hrane od sinoc, bila je fina gozba. dok je lagano zvakao palo mu je na pamet da bi na kraju mogao da spizdi mladu komsinicu. izbacio je glavu kroz prozor da vidi da nije u dvoristu. bila je tamo.

iako je dvoriste bilo puno ostalih komsija kroz prozor joj je doviknuo "mala dodj der da ti dam cas anatomije, da vidis sta je jutarnja erekcija". komsije su ga zacuceno pogledale a mala je kao u transu krenula ka njegovoj kuci.

usla je polako, opio je miris pokosenog sena. on se pitao otkud to odjednom, ganja je vec 2 meseca, od kad se zadevojcila. usla je i rekla "danas je specijalan dan i resila sam da ti dam". on se od srece samo nasmejao, glupo, skoro konjski.

Dosla sam da me jebes! sta cekas?

ne cekajuci ni trenutka skocio je na nju i poceo da je jebe svojom velikom kurcinom. ona je cutala. on je jebao. ona je i dalje cutala. hteo je nesto da je pita ali nije znao sta. ona je i dalje cutala. pred sam kraj je rekao "otkud to odjednom, pa mi smo cak razlicite sorte, ja sam glupi magarac a ti si skoro princeza?"

danas me vode u klanicu-odgovorila je.

Нашао сам је у подруму поред каце. Имала је пуна уста купуса. Главице није дирала. Стругала је дланове о зид да скине рибанац. Остала је крв и кожа на зиду. Ноге су јој се одсекле. По мокрим гаћама ја бих рекао да се упишала. По мирису је и она била кисели купус. Махнуо сам јој руком. Видела је моје лимарске прсте, по два центиметра дебеле. Искочиле су јој очи из јагодица и тако остале. Онај купус се заглавио у устима. Ни напоље, ни унутра. Вири онако ко сено из јасли. Нема гласа, само глава иде лево десно. И то полако. Да иде брже испао би купус на под. Ваљда јој неће испасти купус из уста. Штета. Згрчили су јој се прсти на босим ногама. Босим ногама, на бетон у ово доба. Мора да су јој табани ладнији од воде из бунара. Жедан сам. Фали ми кревет овде у подруму.

Из личног дневника:
http://images2.kurir-info.rs/slika-620x333/jozef-fricl-pedofil-incest-1328585176-56209.jpg