Prijava

Problem je što imamo premalo problema pa možemo da se zajebavamo sa tuđim problemima. U suštini, problem.

Najveći problem je u tome što su se razveli Nataša Bekvalac i Dača Bezrukodinović. Taj problem se rešava tako što se nalazi novinar koji izveštava o tome i stavlja u ring sa Alisterom Overejmom, kom se prethodno šapne na uvo da je hteo da izveštava javnost o seksualnom životu njegove majke.

maa, kakav Alister, taj K1 je kurac. Mada svaka čast onom Badr Hariju, stvarno udara k'o lud. Doduše, džukela od čoveka.

Bez obzira, bitno je naći nekoga ko može efikasno da isprepuca novinara koji obaveštava javnost o ljubavnom životu dvoje u ovom trenutku naj(ne)bitnijih ljudi u Srbiji, a bogami i šire. :P

Sve glavne urednike poslati u ćuzu na po nekoliko mjeseci.

Свет је превелики да бисмо ми рекли који му је највећи проблем :)
Кад би свако решио своје проблеме, не би било ни глобалних...

glavni problem je nejebica..niko nikog i ništa ne jebe..i odatle nezadovoljstvo, frustracije, želja za novcem koji je izvor svakog zla i ostale pičke meterine...jer kad bi ljudi više jebali svi bi bili srećniji, zadovoljniji, ne bi se grabili za lovu, ne bi bili podmukli...štono kažu cvetale bi ruže...

kako kaže pesmica

Jebite se deco, jebanje je raj,
To vam preporučuje čika-Jova Zmaj.

Slažem se. Ja sam tako jednom jebao i bilo mi je do jaja. Posle sam napravio profil na Vukajliji i sve je otišlo u kurac.

Људска природа.

Čekaj brate, ja kada sam napisao jedan ovakav post na temu ,,današnjeg problema u društvu'', svi su ovde počeli da me napušavaju I da mi govore da se preseilm na sajt B 92...

hahahahhah dal si realan