Prijava

http://www.buyandwalk.com/images/shoes/converse/converse-shoes-1w371-pair.jpg

Најбоље патике икад. Елем, да ли је неко у скорије време видео овај модел у некој продавници? Ако јесте, кажите где, леба вам! Тражим их данима, нигде нема. Још ме лик истраумирао кад је рекао да их одавно нису добили и да их више не наручују. ШКК?

Интересују ме продавнице по Београду, може и по Нишу.

brate, zašto ne pokušaš da nađeš to sve u đaku, pitaš ih imaju li, oni sve imaju?!?!

Brate, Zna Murinjo djaka!

a patike su jebeno dobre, bez zezanja, samo ne znam kolko košta to zadovoljstvo...

Око 60 и кусур евра су биле последњи пут кад сам куповао.
Нема у Ђаку, био јуче. :( Макар не у оном на Теразијама.

Pitaj u Đaku, mislim da naručuju po želji, meni za ćerku naručili adidas trenerice i za 7 dana me zvali da ih uzmem.

Ja imam slične.
Samo što su bele umesto crnog, a tamno plavo umesto belog.

Patike kidaju, obozavam konversice. Ajd Dzimovski ako ih nadjes napisi gde se nalaze.

Мени се ич не свиђају и ружне су ко позив за војску

Ovaj model je nekako mnogo zastupljen i kopiran, ja imam istu verziju samo Ribok, kupio u ideji na nbgd-u, ali pre par godina. Ne znam dal još imaju.

Мора да си се шалио кад си рекао да је тај твој модел исти као горепоменути.

bravo za tebe stefane, oduševio si me :D
hahahah pa brate nema tu sličnosti, takve tike i u mom kraljevu mogu da nađem :)

Интересује и мене. Последњи пут сам их платио 3 сома пре три године. Три године интензивног крљања и тек су се сада мало пробушиле на шпицу. Капирам да су сада скупље, али само такве патике бих купио. Много ми се свиђају, навикао сам, само променим пертле, ставим црне и удри.

У ђаку их више не набављају, пашчад.

Imam ja air max ovakve

Mislim da u merkatoru imaš te praistorijske patike.
Ili idi u Converse radnju, ako tamo nema, nema nigde.
Možda ima u Delti, ali nisam sigurna...
U urbanu i armi šopu nemoj da tražiš, tamo normalnih stvari više nema.

Не идем по тим урбаним армијама. Отићи ћу у Конверс радњу. Где има, а да није на Новом Београду или у тако некој пизди материни. Реку прелазим само када треба да се иде до арене.

ja sam nosio ovakve i to su bile dzabaka u max sportu...

http://forum.gram.pl/upl/forum/2009_15/20090412113859.jpg