Prijava

Na sta najcesce dajete minuse, osim na gluposti.

na nepismene definicije, očigledne plagijate, trol postere/definicije, ...

na nepismene definicije, očigledne plagijate, trol postere/definicije, ...

Dao odgovor. Može lock.

Daj da vidimo sta ce ostali da kazu , odma lok.

kada vidim da je nešto pisao stefan kostić, prvo se izlogujem, pa gledam da li je on nešto stavio, pa se ulogujem i lupim minus.... buhuhuhhahahaha

ili odem na njegov profil i lupam.... ahahahahaha

Meni dojde neki nadrkani dan nekad pa oplevim redom. Nista mi se ne svidja jebi ga.

Na plagijate obavezno, na budalaštine naročito, na trolove sa zadovoljstvom - ako je defka dobro napisana, a nije za plus, onda je samo preskočim uz komentar autoru šta bi mogao da uradi da se popravi.

Pa ja kad sam vidio da mi je omjer oko 25000 pleseva i oko 4000 minusa lupam nasumicno minuse pa sta bude. Ako je neka u minusu dobro i jest, a ako je u plusu onda je opet dobro jer nece biti bolja od moje. Ili kad ja objavim defku onda na sve prije i poslije nje dam minuse da moja ostane ziva duze.

Lupam minuse na nepismene gluposti, na glupe postere, izuzetno glupe nekad i prokomentarišem, na sve ono što mi se ne svidi.

Na trol definicije i postere lupam minus.
Na pametne trol definicije i postere lupam plus.

kada vidim da je nešto pisao stefan kostić, prvo se izlogujem, pa gledam da li je on nešto stavio, pa se ulogujem i lupim minus.... buhuhuhhahahaha

Velika ti je to rabota.
Zato ja vidim ko je napisao pre nego što ocenim. Kakvo logovanje, kakve pizde materine...

не дајем минусе... лололо

Stefanu isto odem na profil i lupam 4/1 omjer minusa i pluseva. A kad objavi novu defku odma dam minus ili ako se zajebem pa dam plus odem na profil i dam odma 4 minusa. I stavim par ruznik komentara.

е да хејтовао сам стефанкостћа

Eee, a naj sam volio kad je bilo ogranicenje za postere i lik taman skupi 50 a ja odem i lupim mu koji da ne posterise ha ha, prejako. To tako volim!

na 100% postera,kad ih vidim, i na 90% defki....
posteri su sranje,a defke su.....hmmmm....sranje!! =]

Uvek dajem minuse na golotinju u posteru, a jos veci su mi transfer oni koji misle da se to racuna u skor i misle da ce tako brzo doci do bodova.

Dajem minus gde god u definiciji vidim xD ili slichno. =]

Dajem minus kad je previse vulgarna, debilna, klinacka...

I dam minus kad autor pokvari definiciju Captain Obvious primerom.

hahaha, stefane jbg, ja nemam super moci, ali uvek mogu da ti banem na profil. Buhuhahaha, sa ce stefan da se zali, kmeee.

slobo, ahahahaha, ulepsao si mi ovaj usran dan. =D

Slob@
Stefanu isto odem na profil i lupam 4/1 omjer minusa i pluseva. A kad objavi novu defku odma dam minus ili ako se zajebem pa dam plus odem na profil i dam odma 4 minusa. I stavim par ruznik komentara.

NEMOJ SAD DA LAŽEŠ ovaj pošten narod!
Video sam ja kako si me ti ocenio :)