Prijava

Korleone

Sad tek videh temu.... Stefane, jel to Jovičić otišao na odmor, pa ga menjaš?

Bilo nam dosadno, a nismo imali o čemu taj dan da ćaskamo. I još nismo stigli do religije, ne mešaj Jovičića. :)))

Проглашена је за народног издајника, јер је отишла у Америку и учествовала у анти-ратној пропаганди широм света.

ОК, сад је јасније. Већ сам почео да сумњам у своју представу о послератном периоду :)

ПРАВДА ЗА ХИТЛЕРА!

Лили Марлен су певали војници обе зараћене стране. Песма је системски направљена, чиста комерцијала. Иначе, моја омиљена.

Лили Марлен су певали војници обе зараћене стране. Песма је системски направљена, чиста комерцијала. Иначе, моја омиљена.

Амин.
То, додуше, није песма од Марлен Дитрих, ал' с њом је постала хит.

Već na:

Adolf Hitler
katija, pre minut

sam počeo da se smejem :)

Sad tek videh temu.... Stefane, jel to Jovičić otišao na odmor, pa ga menjaš?

Ma jok, nego me zanima šta ostali imaju da kažu o njemu i kako ga ko vidi.

Ja sam čuo da je Adi voleo da mu curice kake po faci. Jel čuo to još neko?

IH LIBE MAJNE DOJCLAND IH LIBE MAJNE RAJH,IH LIBE MAJNE HITLER,SIG HAJL,SIG HAHJL,SIG HAJL

Genije je bio Hica,mrznja koja ga sad okruzuje ce proci i u buducnosti ce biti smatran genijalcem i jednom od najbitnijih licnosti u istoriji

Стефане, није лепо да отвараш ове теме, знаш да сам Јеврејка и да ми смета ово :)

99% ljudi smatra da je Adolf nemac a ustvari je austrijanac rodjen u okolini Linca...

http://vukajlija.com/austrija/95334

Ne treba podržavati dalje jevrejsku propagandu kad smo se ionako složili da je kul lik.
Dobro, Pajko već iznosi nove i bitne detalje. :)

Иначе, има бруталан документарац из 1935. са све Хићом, Гебелсом, Дитрихом и компанијом, који им је служио као пропаганда. Ја сам морао на пола да га прекинем, јер сам био јебено задивљен. Онако нешто чак и Јапанци могу да сањају. Филм се зове Der Triumph des Willens, ко има храбрости, нек одгледа.

За рат су крива она говна са уметничке академије у Бечу што нису примили Хићу. Скроз је добар сликар био.

Стефане, није лепо да отвараш ове теме, знаш да сам Јеврејка и да ми смета ово :)

onda mrs u izrael !!!!

Ja sam čuo da je Adi voleo da mu curice kake po faci. Jel čuo to još neko?

Ako mislite da čovek troluje pa zaobilazite post, ON TO NE RADI! Ja sam čuo da je voleo i da mu uriniraju. Nije trol.

Ja sam čuo da je Adi voleo da mu curice kake po faci. Jel čuo to još neko?

То су урбани митови за будале. Као што је мит да је био вегетеријанац.

То су урбани митови за будале. Као што је мит да је био вегетеријанац.

Jok, ti si upućen.
Realno, jedan takav nadkompleksaš i izrod od čoveka je morao da ima nastran seksualni život. Nema šanse da je bio privatno normalan.

Kapiram da se naje govna i umivao urinom više puta nego li je naređivoao ubistva Jevreja. Lik je jedno istorijsko đubre i opomena svim budućim generacijama da su ljudi veće životinje od bilo koje druge.

Da, tvrdim da su ljudi životinje.

Аустријанци су најгенијалнији народ- убедили су цео свет да је Хића био Немац, иако није, а да је Моцарт био Аустријанац, иако није :) Елем, био је поремећени, болесни човек са генијалним идејама...

Слажем се да је ђубре и за то да смо животиње, свака ти дала.
Ал' то за уринирање су измишљотине. Читао сам његове биографије и истраживао сам доста о 2. св. рату уопште, мислим да знам понешто.

Да ли мислиш да је Влад Цепеш стварно пио крв?