Prijava

болесни човек са генијалним идејама...

Ово се више пута понавља... КОЈИМ ГЕНИЈАЛНИМ ИДЕЈАМА???

Иначе, ова карикатура је још смехотреснија:
http://www.youtube.com/watch?v=OOv-Ncs7vQk

nemoj tako Caro,nije on najvece djubre,ima mnogo gorih od njega...moras priznati da je bio veoma pametan stavise genijalan covek,a njegov seksualni zivot su njegove privatne stvari,a o tudjim privatnim stvarima raspravljaju samo zenturace tracare...koliko god ga mrzeo ne mozes reci da kao vodja je bio mozda i najbolji u istoriji i imao genijalne ideje i da je on pobedio,ne bi nas danas jevreju prcali

sieg
heil

nikolat

Зар ти ниси пљувао оног изрода из Образа на некој другој теми данас?

nikolat

nemoj tako Caro,nije on najvece djubre,ima mnogo gorih od njega...moras priznati da je bio veoma pametan stavise genijalan covek,a njegov seksualni zivot su njegove privatne stvari,a o tudjim privatnim stvarima raspravljaju samo zenturace tracare...koliko god ga mrzeo ne mozes reci da kao vodja je bio mozda i najbolji u istoriji i imao genijalne ideje i da je on pobedio,ne bi nas danas jevreju prcali

Jbg matori.
Ideje su dobre one koje su dobre za sve a ne samo za Arijevce smrdljive. Sa ljudske tačke gledišta, nijedan cilj koji ima za žrtvu ljudske živote nije legitiman. Vidiš kako AMeri sa nama, mogli bi nas pobiti u sekundi, ali jok. Oni su našli sistem da ih ljudi vole i da im pri tome uzimaju pare. To se zove evolucija nacizma.

Ne znam, jednostavno, neko ko je odgovoran za smrt toliko ljudi, pa makar to sve bili i silovatelji mor a biti izrod da ga jebeš.

Jebem ja mater onom pederu od profesora i negovim visokim standardima.

http://blog.uncovering.org/archives/uploads/2007/2007041400_445px-AHWatercolor1-tm.jpg

I ovo je možda jedino pozitivno o Hitleru, bio je skoro solidan slikar.

I ovo je možda jedino pozitivno o Hitleru, bio je skoro solidan slikar.

Вала баш. Мог'о је на опуштено архитектуру такође.

http://www.bytwerk.com/gpa/images/hitlerpaintings/hitlerart4.jpg

nikolat

Jbg matori.
Ideje su dobre one koje su dobre za sve a ne samo za Arijevce smrdljive. Sa ljudske tačke gledišta, nijedan cilj koji ima za žrtvu ljudske živote nije legitiman. Vidiš kako AMeri sa nama, mogli bi nas pobiti u sekundi, ali jok. Oni su našli sistem da ih ljudi vole i da im pri tome uzimaju pare. To se zove evolucija nacizma.

Ne znam, jednostavno, neko ko je odgovoran za smrt toliko ljudi, pa makar to sve bili i silovatelji mor a biti izrod da ga jebeš.

slazem se da civile ne treba dirati uopste...ali njega su pobedile komunjare kojima su robovali nasi roditelji,dok mi danas robujemo demokratama...on je znao da ce takva buducnost biti i zbog toga bi mozda i bilo bolje da je on pobedio...jednostavno taj rat je bio borba 2 zla,od kojih mislim da je hitler bio manje zlo

А јес курац... погледајте ону кулу лево. У истој је равни са осталим, а из друге перспективе насликана. Још горе - у скоро је истој равни са посматрачем, а изгледа као да гледаш одоле. Адолфе, седи, 1.

Pa brate ne bi imali uopte ova sranja sa kojima se susrećemo da smo Katolici i da slušamo papu koji se jebe sa crncima. Jeba nas to pravoslavlje i eto, zato nas i karaju kako stignu.

Ne znam. Znam da mogu da mi se napuše i deni i drugi. Razmišljenje na globalnom nivou je tupljenje prazne slame, jer i šta god da skontaš nništa promeniti ne možeš.

jednostavno taj rat je bio borba 2 zla,od kojih mislim da je hitler bio manje zlo

Саветовао бих ти да премериш лубању пре овакве изјаве. Нисам оптимиста...

nikolat

Зар ти ниси пљувао оног изрода из Образа на некој другој теми данас?

da,zato sto je debil koji bi nas doveo do gore situacije nego milosevic da se ikad nesto pitao...ne bi mu dao ni ovce da cuva,a ne da se pita o vaznim pitanjima...a i nisam nacionalista,nego samo cenim nekoga ko se uistinu borio protiv jevreja na vrhu...pogresno je sto su stradali jevreji civili,ali je trebao pobediti ove koji nam danas vladaju

da,zato sto je debil koji bi nas doveo do gore situacije nego milosevic da se ikad nesto pitao...ne bi mu dao ni ovce da cuva,a ne da se pita o vaznim pitanjima...a i nisam nacionalista,nego samo cenim nekoga ko se uistinu borio protiv jevreja na vrhu...pogresno je sto su stradali jevreji civili,ali je trebao pobediti ove koji nam danas vladaju

Штета што га не волиш, имали бисте заједничких тема. :)

koliko god ga mrzeo ne mozes reci da kao vodja je bio mozda i najbolji u istoriji i imao genijalne ideje i da je on pobedio,ne bi nas danas jevreju prcali

Ne bi sto posto, ne bi nas bilo ko ni jevreja. Ali troluješ.

slazem se da civile ne treba dirati uopste...ali njega su pobedile komunjare kojima su robovali nasi roditelji,dok mi danas robujemo demokratama...on je znao da ce takva buducnost biti i zbog toga bi mozda i bilo bolje da je on pobedio...jednostavno taj rat je bio borba 2 zla,od kojih mislim da je hitler bio manje zlo

Hitler je svetla figura jedino zbog ambicioznog programa istrebljenja mentalno zaostalih osoba. Nažalost, i tu je omanuo, kao što se vidi.

I ovo je možda jedino pozitivno o Hitleru, bio je skoro solidan slikar.

Ko što reče GM, pogledaj kulu skroz levo. To je greška koja se ne oprašta. A i ona skroz desna mu malo zrikava. Omanuo je ko kod Staljingrada... Malo fali, al što kažu, ali curi sreću kvari.

kakav genije kakav kurac palac, čovek je otaerao u smrt miline i milione ljudi, ubijana su deca, žene, staro mlado... vršeni eksperimenti najgore vrste a neki od tih bolesnika su još živi. Njegovi razlozi su bili samo uverenje da je njegov narod najbolji na svetu i da je mogao sve bi ostale pobio. I što je popizdeo kad je video da Jevreji zelenaši mlate pare u njegovoj zemlji. I zato ih je istrebljivao? Samo da se nikada više ne ponovi tako nešto to je moja poenta.

slazem se da civile ne treba dirati uopste...ali njega su pobedile komunjare kojima su robovali nasi roditelji,dok mi danas robujemo demokratama...on je znao da ce takva buducnost biti i zbog toga bi mozda i bilo bolje da je on pobedio...jednostavno taj rat je bio borba 2 zla,od kojih mislim da je hitler bio manje zlo

Da, bilo bi bi nam baš gotivno da je Hitler pobijedio, dao NDH odriješene ruke i tako te sitnice. Al bitno je da ne dođu na vlast prokleti crvendaći!

Nije loš trol.

hitler nije bio svetac,ali ako imas svoje sopstveno misljenje gledaces i dobru i losu stranu...i kod nacista i kod komunjara i kod demokrata...po meni su svi politicari cisto zlo,ali uvek treba razmisljati otvoreno i uzimati najbolje od svega...hitler je imao genijalnih ideja i imao je dobre osobine ali one se ne primecuju jer su u senci zla koje je radio...

hitler nije bio svetac,ali ako imas svoje sopstveno misljenje gledaces i dobru i losu stranu...i kod nacista i kod komunjara i kod demokrata...po meni su svi politicari cisto zlo,ali uvek treba razmisljati otvoreno i uzimati najbolje od svega...hitler je imao genijalnih ideja i imao je dobre osobine ali one se ne primecuju jer su u senci zla koje je radio...

Hehe, zabavno. Znači, uzeti najbolje od svega... Otvoreno... Genijalno... Dobre osobine... Ovo je i za trolovanje suviše glupo. Odustani.

hitler je imao genijalnih ideja

Ај опет: КОЈЕ ГЕНИЈАЛНЕ ИДЕЈЕ???

Дакле, ај на страну дал су стварно генијалне или не (ко што нису), које су то "његове" идеје изворно његове?