Prijava

Caro, već je nas nekoliko ranije objašnjavalo to što pitaš... Ne mogu opet pa da ga jebeš.

Мислим, како не капираш? Није да није било ничега, ок? Мислим било је нечега, капираш? Мислим, као неки гас, капираш, у некој соби. Капираш? Е, онда је неко, мслим оно, креснуо упаљач, ок? Мислим, и онда као КАБУУУУУМ...капираш?

Tebe ću tek da preslišam na forumu. Ima da te odeljem :)

Nisi ti ništa rekao. Nisi mi odgovorio na pitanje u čemu se nalazi celokupna materija postojanja iliti prostije, u čemu ili gde se nalazi kompletno sve što je postajalo bilo gde ili bilo kada na svetu i oko njega.

Ne može da bude beskonačno da ga jebeš. Sve ima svoj kraj

Nikako...mora biti beskonacno,kraj jednostavno ne moze postojati,mora biti nesto oko tog ,,kraja,,

Nikako...mora biti beskonacno,kraj jednostavno ne moze postojati,mora biti nesto oko tog ,,kraja,,

Sad sam uveren da si se prosrao da se u bilo šta razumeš.

Nikako...mora biti beskonacno,kraj jednostavno ne moze postojati,mora biti nesto oko tog ,,kraja,,

Jbg, otvorio si temu a sada bla bla truć. Šta si započeo konverzaciju ako nisi u stanju da daš adekvatne odgovore. Nisi mi rekao gde se to mi nalazimo i koliko toga ima, gde je sve to i zbog čega. Koliko je to? Kako to?

Ko smo mi, ko sam ja, zašto?

ZASHTO DECHKO???

Situacija je mnogo kompleksnija od ovog ljudskog klasičnog poimanja prostora i vremena... Ali nadjite to, imate već objašnjeno na forumu.

Tebe ću tek da preslišam na forumu. Ima da te odeljem :)

Видим ти си укапир'о? :)

ajde mi gamby objasni,kako bi izgledao taj kraj...bilo kakokav kraj svemira,kako je to moguce

Ček Gamby, oćeš da kažeš da na vuki postoje objašnjenje paralelnih svetova?

Cara™,beskonacnost se proteze u 10 dimenzija,eto ti objasnjenje

Koja je šesta dimenzija? I koje su prve dve dimenzije?

Zvanično postoje 4 dimenzije, prve 3 su prostorne (Dužina, širina, visina), četvrta je vreme, a za petu se i dalje postavljaju hipoteze i nije još potpuno usvojena (paralelni svetovi), mada sam ja za tu petu.

Po opisu ove teme, šesta dimenzija bi bila neka dodatna u odnosu na naše postojeće, pošto dolazi iz nekog većeg sveta na višem nivou, koju mi ne bi mogli da razumemo niti zamislimo. Kao npr kada bi u nekom manjem svemiru od našeg u nekoj crnoj rupi postojao svemir koji bi imao manje dimenzija od našeg (recimo samo dužinu i visinu od prostornih), onda bića iz tog svemira ne bi mogla da razumeju dimenzije našeg sveta.

Sve ovo nažalost ne odgovara na pitanje koji je prvi svemir kao što je Peki pitao, na to pitanje verovatno i ne postoji odgovor, niti će ikada postojati. Najbolje je ne zamlaćivati se time, jer šta god mi znali o svemu tome, ništa ne možemo učiniti da bi napraili ikakvu bitnu promenu. Samo živite svoj život i budite srećni, zajtebite svemir koji trenutno nema dodira sa vašim životima ;-)

Pa Caro, zar postoji nesto sto nije objasnjeno na vuki, i zar postoji uopste nesto sto nema na vuki? :)

Пеки д џем

Не зна се тачно како је настао, постоје само хипотезе...

Мислиш хипотенузе?

Пајко објаснијо!

Ne paralelnih svetova, to je filozofska teorija koja baš i nema smisla, ali je onako zanimljiva da je pričaš naduvan... Nego to što si pitao, gde se nalazi celokupna materija i kako nešto može nastati ni iz čega. Ali da kucam pola sata ne mogu, jbg.

covekdlakaprepun

Cara™,beskonacnost se proteze u 10 dimenzija,eto ti objasnjenje

Ok, ali gde se nalazi tih 10 dimenzija. Ako je sve beskonačno zašto nema i beskonačno dimenzija?

covekdlakaprepun
Cara™,beskonacnost se proteze u 10 dimenzija,eto ti objasnjenje

covek ogranicio beskonacnost :) kakav jebeni car

PRESTANITE PRELJEVA!!!!

http://vukajlija.com/teorija-struna/331473 ovo vam je ta teorija beskonacnosti,za gambija i caru

zašto nema i beskonačno dimenzija?

100 posto ih ima beskonacno,10 je najvise sto mi mozemo svatiti donekle