Prijava

eeeej od ovolikog svadjanja nismo provalili da se zensko javilo track08, cao ja sam zapata i lepsi sam od jericha on je smor i gleda diznijeve crtace jos.

ја мислим да нећеш јебати Зап лололол

Mozda je lepsi, ali nema svoj traktor, on je socijala ziva! Track, dodji da gledamo Wall E-ja zajedno! http://content.internetvideoarchive.com/content/photos/1116/04688824_.jpg

Vejl je ekstra!! (uvek sam protiv Vranjanca) Bože, koga li će ovaj Zapata da leči.... :p

Nije Vejl, nego Voli. I bezi sa teme, plasis nam zrtve, ovaj dame.

ovaj metroseksualni sokobanjac i ti jericho nemate nikakve sanse protiv mog 'nesputanog decackog sarma'...eto linkovao bih tu defku ali ja se ne reklamiram...track08 mwah!

Neukusno i bljutavo samohvalisanje i samopromocija. Jeftino! Ako volis JEFTINE momke, Zapata je pravi izbor, Track08. Naravno, ti si devojka od ukusa i svakako ces odabrati mene, iako mozda i nisam bas toliki juznjak.

Nije Vejl, nego Voli. I bezi sa teme, plasis nam zrtve, ovaj dame.

Ne gledam pederske filmove. :)

Devojke, zapata ima takav nadimak jer je zapatio vaske kad je bio mali, a Jericho je turski naziv za lazova, prevaranta, silovatelja, coveka sa malim kurcem, neromanticnog coveka i sve ostalo sto devojke ne vole! :) Ja sam pravi covek za vas! :* ;)

znaci toliko sam uveren da ce track da napravi pravi izbor da ni ne zelim sa tobom da se ubedjujem i da te vredjam ti NE-juznjacki ljubitelju crtaca i emo musketara.

Дај бре... Уништавате тему. А тако је обећавајуће почело... :шмрК:

Pa kad su dosli ziljavi da obesplemene temu. Da sam ondulator, sad bih ga banovao. NATNAT, nadam se da ima kafe za ujutru, ja dolazim ranom zorom! TRACK08, PICK ME!

Zajebi ban, tek sam izas'o...

Ish sa teme onda, samo sto nisu nagrnule zenske!

vi ste be skroz neozbiljni...

ja nisam banini, ja sam covek sa ozbiljnim namerama....za razliku od ovog jericha, kako god.

zapato, jel priznavaš Niš? ono, nesam ti blizu,al' čisto da se okažem i da te podržim :-)

Banini, izvoli uđi.
Oćeš kafu, čaj, rakije, neke droge?
Saće Zapata.

OVO JE NAMESTALJKA! PLAGIJAT, FALSIFIKAT I DUPLI NALOG! Nijedna zena pri zdravom razumu ne bi odabrala Zapatu!!!

Ja ovom Zapati ne bih dao ni svinju da oplodi...

Sikter Đer!!!
Banini, ne slušaj ga.
Pustili su ga na produženi vikend.