Prijava

A sto ti lepo ne okadis tog frajera kad ti pridje? On ce se zbuniti verovatno jer je sektas, a ti iskoristi priliku pa Politiku na tlo, kolena na Politiku, pa se lepo pomoli za spas njegove duse. Nije njemu lako, znas, taj je okrenuo ledja Bogu.

A sto ti lepo ne okadis tog frajera kad ti pridje? On ce se zbuniti verovatno jer je sektas, a ti iskoristi priliku pa Politiku na tlo, kolena na Politiku, pa se lepo pomoli za spas njegove duse. Nije njemu lako, znas, taj je okrenuo ledja Bogu.

A sto ti lepo ne okadis tog frajera kad ti pridje? On ce se zbuniti verovatno jer je sektas, a ti iskoristi priliku pa Politiku na tlo, kolena na Politiku, pa se lepo pomoli za spas njegove duse. Nije njemu lako, znas, taj je okrenuo ledja Bogu.

Cek, ti si njemu opalio samar, i on otisao? Ako sam shvatio...

hahaha koja blamčina jebote, mislim za tog tabadziju, prozove te i još dobije šaramon.
Al drugarski savet, NIKAD, ali NIKAD nemoj da procenjuješ ljudsku snagu na osnovu njegovog izgleda (osim kad je baš očigledno), zajebi tu priču ubuduće ''ma vidi ga 1,80, baby face, nema ga ni 70kg''...nikad ne znaš ko šta ume da uradi. Ja poznajem gomilu njih koji izgledaju nikako, pomisliš da bi ga pojeo, a ustvari momci biju žmureći ako hoće i koga hoće. Zato ubuduće lepo prvi zapenališ ko što si i ovog (ako već dođe da ti sere) i to je to.

Ko koga osamario ? :D

dobro slažem se da je velika fizička razlika, al šta da npr trenira bjj ili mma ili jednostavno samo boks, i da je vrhunski dobar u tome....sve i da ima 70kg mogao bi da te razmaže po betonu.
Očigledno da je ovaj neka pička čim ti nije ni vratio ni ništa, trebo si onda još koju da mu sevneš, al kažm ti uopšteno da to generalizovanje ''ja sam 2m, on je manji za glavu od mene i teži sam 20kg'' u principu ne pije vodu uvek.
Hoću da kažem da, ne mora neko ko zna vrhunski da se bije i mnogo je jak da izgleda totalno zajebano i da bude ko odvaljen od stene, jednostavno može i prosečno da izgleda i onda taj izgled mož da te zajebe ako ga podceniš.

nego, jel si se čuo sa tom ribom posle te šamarčine?

Hugocavez
elem, apropo tog tvog skinsa što oće da te bije. Jedan moj drug se zamerio mnogo opasnom liku u gradu, i ovaj je rekao da će da ga nađe i ubiće boga u njemu (a taj nekog kad traži sam, onda se ovaj drugi ne provede lepo). I drug kud će šta će, i ode kod tog lika sam, kaže bolje da odem kod njega da me malo išutira nego da me traži po gradu i ubija od batina.
Ovaj ga oborio na pod, počeo da ga šutira malo, i drug napravi krucijalno grešku i izblokira mu jedan udarac. A jao, ovaj poludeo, počeo da se dere, čak i da mu psuje majku i da ga šutira još jače. Al bar ga nije mrcvario, tako da...razmotri ovaj predlog...
Друже, овој је једна од најпичкастијих ствари које сам чуо у животу.

Не бих да закувавам, али мислим да те Хуго товари:)

МПНЧ
Увек бежи ако је противник наоружанији, сем ако нема бегања. Ако не мош побећи довати шта ти пада под руку и труди се да не употребиш већу силу од оне која те напада, јер ћеш најебати код судије. Ако си сигуран да ће те неко напасти, труди се да будеш спреман и да ометаш противника неким споредним покретима. Ти покрети привлаче пажњу и такође збуњују онога што оће да напдне. Или једноставно налупај дрољу и заврши посао.

Ako neko zna nešto o tome, onda je to Doter. Daje i praktične časove!

Bolje da kukavički pobegneš, ali i sačuvaš živu glavu, nego da hrabro dobiješ po nosu.
Meni je trčanje jedina disciplina u kojoj sam spretna, ali sam tu natprosečna.

P.S. Trenucima, a ne trenuTcima.

Čekam Tuluma da napiše kako je bio napastvovan i da se nije branio, već da mu je bilo lepo. :)

Uvek neko oruzje kod sebe... Cak i kljucevi mogu dobro da posluze, ako se snadjes :)

До колико центиметара дужине сечива су легални ножеви за ношење? 7?
Мада, оно капирам да можеш у ранац да стрпаш све што ти се трпа, нико неће да те проверава осим ако не направиш неко жешће срање. Мене је полиција много пута заустављала на улици и никад ме ту нису претресали (мада, сад ме нешто избегавају откако сам се угојио), тако да могу и мачету у ранцу да носим, да се браним ако неко насрне.

До колико центиметара дужине сечива су легални ножеви за ношење?

То све зависи од величине твоје шаке. Оштрица ножа не сме да буде већа од површине твоје шаке, не рачунајући прсте.

То ми нелогично. Значи, ко има огромне шакетине, може да носи кухињски нож са собом? :)

Мени је длан дугачак 12 цм, сад сам измерио. Значи, смем да носим скакавца? :)

То ми нелогично.

Знам и мени је деловало скроз, али ми је пандур из интервентне рекао то, након што ми је узео повећи нож. :)

Смеш скакавца, ако је те дужине. Али знаш како се мери, окренеш руку у водоравни положај и онда измериш длан одоздо па до горе, до почетка палца.

Па, да. Од почетка палца 12 цм тачно.
Брате, не могу да верујем и даље, то се пандур нешто зајебао. :)