Prijava

Ја мислим на сам спорт, а не на такмичаре. Много ми је глуп. За разлику од балота, које јебу кеву.

Mislim da nijedan sport nije glup. Uvijek ima ljudi koji će se baviti sa njim. Trenirati, odricati se i gajiti ljubav prema tom sportu. E sad da se u neke sportove stvarno previše ulaže, to stoji. Po meni su precijenjeni golf, fudbal i američki fudbal.

a što svi spominju američki fudbal, fudbal i golf, a još niko nije spomenuo NBA...pa tu su veće pare nego u evropskom fuzbalu

Fudbal ne mogu da smislim.
Golf je za govnare.
Takođe bejzbol - ono što sam probao da gledam,je jebeno dosadno.

E ljudi, a zamislite ovu situaciju. Nema neke veze sa temom, samo da podelim neko razmišljanje.
Pera Perić je iz imućnije porodice, i oće da bude fudbaler. Roditelji mu plaćaju individualne treninge, pripreme, kampove i sve to. On kad odraste, bude jedan od 2 najplaćenija fudbalera na svetu. Da li drugi fusbaler, Marko Marković, koji nije imao bogate roditelje, zaslužuje te pare više nego Pera?
Glupog li posta, al morao sam...

Pera Perić je iz imućnije porodice, i oće da bude fudbaler. Roditelji mu plaćaju individualne treninge, pripreme, kampove i sve to. On kad odraste, bude jedan od 2 najplaćenija fudbalera na svetu. Da li drugi fusbaler, Marko Marković, koji nije imao bogate roditelje, zaslužuje te pare više nego Pera?
Glupog li posta, al morao sam...

Rad je rad
trening je trening čak mislim da je imućnijim sportistima teže da guraju napred a finansiski su obezbeđeni za ceo život što govori o njihovoj želji i ljubavlju prema sportu slažem se đanfrankom

a još niko nije spomenuo NBA...pa tu su veće pare nego u evropskom fuzbalu

Htio sam ja da spomenem, ali mislim da svi NBA igrači, odnosno svi klubovi, igraju oko 80-ak utakmica i to samo u regularnom dijelu sezone, a to je malo više od evropskih fudbalera.

А америчко рвање?

спорт Лаки, спорт! не позоришне представе...

Ja znam da kod njih ima rvanje, većina UFC boraca se bavila rvanjem u mladosti, ali nisam siguran na koje rvanje misliš? WWnešto? Zar se to vodi kao sport?

Не дечаци ,зајебавао сам се мало , то је "ентртејмент" ,"спорт ентртејмент" ..... :))

Ја и даље тврдим да је то фудбал...

ti i dalje trolujes po sportskom podforumu

Fudbal nije precenjen. Desetine miliona ljudi na planeti ga obožava i mnogima je to hobi, glavna zanimacija ili nešto slično. Potpuno razumem sve koji vole fudbal a fudbalsko tržište je realno s'obzirom na popularnost fudbala.

Ragbi u Americi.
Superbol je najgledaniji televizijski program u SAD, a sve se svodi na izbacivanje lopte u aut.

То се зове амерички фудбал. И није прецењен, зајебана је то работа.

Ne, ja mislim na ragbi, koji je sporiji od američkog fudbala. I jeste precenjen, sa obzirom da se sve svodi na aut!

Ragbi u Americi.

Прецењем ти је рагби генерално, или само у америци?

koji je sporiji od američkog fudbala

Па кад не прекидаш игру после сваког напада. АФ јесте експлозивнији, али је накрцан паузама и прекидима. Споменуо сам у овој теми АФ, и на којим пољима га сматрам прецењеним, и у тим пољима је рагби, по мени, супериорнији.

Амерички фудбал. Не зато што су пичке, јер нису. Него зато што су говнари. На терену их је 11. На текму их долази четрдесет и нешто, и мењају се за сваки напад/одбрану. Игра је исечена на комадиће нездравим паузама, све се договара унапред и траје бога оца времена. Превелика специјализација играча, доведена до те мере да не можеш да играш без петсто играча на клупи.

И како се све своди на аут у рагбију?

Evo i ja da se izjasnim...

Američki fudbal je jako zanimljiv sport zato sto je tu mnogo bitna taktika a ne igrači, sa pravom taktikom taj sport je jako zanimljiv.

Neko je spomenuo biciklizam, sa obzirom da treniram triatlon, biciklizam nije uopšte glup sport. Biciklom se najviše pređe a da je to tvoja sirova snaga, 500 kilometara biciklom i nije tako malo...

A što se tiče golfa, meni se to ne svidja, nije mi jasno kako to može uopšte da bude sport, nema kondicije, nema izdržljivosti, nema ni snage čak.

Bejzbol je nešto bolji ali meni se lično ne svidja, 3 stvari su spojene i sad to da nazovemo sport.