Prijava

игра се на терену који личи на фудбалско игралиште.
играчи трче са мрежама ко за лептире и ватају лоптицу, наравно у жељи да дају гол
шта мислите о том спорту, и да ли вам се допада? Молим и име истог ако га неко зна.
Пробаћу да нађем слику.
Без спема и псовања

Ima onaj iz nekog od onih Amerskih filmova zove se Lakros, i ne znam šta ti se sviđa, skroz je gej lol
http://www.competitiveedgesports.com/images/lacrosse/ncaa-lacrosse-1.jpg

haha znam na šta misliš gledao sam na eurosportu (ko da bi neki drugi kanal prenosio ovo)
Kako se zove pojma nemam

Ne znam kako se zove ali me zanima da li precenjen, potcenjen ili taman kako treba.

DULE JEBOTE! Odakle se ti stvori?!

веће су мрежице, а је терен мањи
мислим да није травнат, већ је нека подлога у питању
није чвар лолололо

precijenjen definitivno, čim fm samo zna za njega...

Ameri su svetski prvaci u izmišljanju glupih "sportova"..

није чвар

Oo? Ja onda stvarno nemam ideju lolo

Лакрос - још један у низу америчких измишљених спортова који привлачи публику као Борусија. Динамичан је до јаја, ал изгледа да никад нећу скапирати кад сме а кад не сме да га опали тим срањеТОМ за лептире џД

industrial

Ameri su svetski prvaci u izmišljanju glupih "sportova"..

Nemoj? Nećeš još reći da su i ragbi izmislili?

Živinko: škk?
Ragbi je engleski, ili australijski ili novozelandski, tako nešto, američki fudbal je nešto levo, i nije isto.

Ameri su svetski prvaci u izmišljanju glupih "sportova"..

Košarka, Hokej, Američki fudbal. To su vrhčuga sportovi.

@industrial,

ok, pusti sad to. A skvoš?

Тај је дон_брате
http://www.trendus.com/images/fckeditor//caught_070425_lacrosse(1).jpg
шта, као није динамичан?

Da ali NFL nisu oni izmislili sigurno, za ova druga dva nijesam siguran.

Мени се јако допада онај спорт у ком се пушу дебеле буксне јако добро сролане ал не могу да се сетим како се то зове...

Лупус фром купус

Мени се јако допада онај спорт у ком се пушу дебеле буксне јако добро сролане ал не могу да се сетим како се то зове...

Ahahahahahhaah :)

(zajebavam se, nije smešno. trulo je)

Skvoš nem pojma ko je izmislio, ali ako je to sport, onda su i dalmatinske balote, i klikeri, i žmurke, ledenog čike sportovi.