Prijava

polako, pišem jedan poduži post, evo na pola sam već

Gde ćeš Reme evo kucam duži post samo za tebe bebo

Ništa se ne sekiraj, odgovoriću sa još dužim, taman možemo da ga merimo ♥

Lol
Edit: lol je za Rađarda spore prste Kuplunga

Znamo Deku, nikada nije bilo upitno da li romi vole Rađa ♥

Što, pa i Reme je ispao duhovit

Rađ ko kusturica, ciganska majka

Сантјаго Коровјов
Znamo Deku, nikada nije bilo upitno da li romi vole Rađa ♥

Klasičan Cukić

Baš je loše da ti Cukić pomera žuč Deku, ne?

Da zaključam temu

Mnogo opasna.

nikada nije bilo upitno da li romi vole Rađa

ovo je jedna lepo upakovana prosta istina

a mog burazera nameštaju za nešto što nije uradio, kakav je taj život kutija zagonetki

Pa nema zagonetke, reko si da su braća najveće bogatstvo, pa ih drmnula ljubomora. Nemoj im pričati da imaš baš puno braće.

Samo Chivas rodjaci

Gomila korisnih informacija na poslednjih par strana lmao

Inace videh remeov post tamo pre 10taka strana dok ste jos pricali u vezi rakije viskija itd, jack je isto burbon reme, da svi kazu dzek je viski i da pise na njemu tenesi viski ali je burbon, nisam ni ja do skoro znao objasnio mi covek koji se time bavi ceo zivot (nije frenki) na sta se odnosi ta podela, 29 godina sam ziveo u zabludi :/

I dzek i dzim bim i four rosses su burboni, ima ljudi da ne znaju

Nego KURVICE MOJA jesi za jedno brzopotezno KARANJE sad?

Od domaćih viskija, pazi neki suvi svetski prosek, su ti Jack i Jim, što se burbona tiče, i eventualno Jameson od tih sa cenom do 3k.

Hm mozda nisam razumeo post najbolje, jel on to i rekao sad sam usto lol

Evo samo da jedem sunce me probudilo a u glavi ludilo

Po pravilu burbon se proizvodi samo u Kentakiju i Ilinousu, sve ostalo su americki viskiji. Ko sto je konjak ustvari brendi al iz regije Konjak samo, ili armanjak itd....al u poednje vreme se svi americki viskiji podvode pod burbonima jer je mala razlika neznatna u proizvodnji tako da i dzek sad svrtavaju u burbon al po pravilu nije jer nije iz kentakija

Jeste on je rekao da su burboni nego nisam hteo da kvarim zabavu da on sad dodje pa da na dvanaest strana pokusava da ti objasni da je to rekao haha