Prijava

Грешим. Ти си са села, 2 пута видео стадион и то седме лиге, чуваш овце (понекад и козе) и тако... :) Види се да си из околине трипичкематерине. Тролчина тешка. Пази кад се неким гробарима овде кења од тебе. ;)

Брате , чему ово? Мислим знам да те је дечко излудео али ово је само изнело на површину твој јад и немоћ .....

Ma samo urbano, samo bahato :D

MOGU DA ME UZNEMIRE ALI NE MOGU DA ME UZNEMIRE!

...MIŠKOVIĆ PITA SEEEEEE, MARŠ U BOLJEVCE, PA TAMO SMRDITE, PIČKE CIGANSKEEEEEEEEE!

Idemo-idemo-idemooooo!

Букснетина™

Грешим. Ти си са села, 2 пута видео стадион и то седме лиге, чуваш овце (понекад и козе) и тако... :) Види се да си из околине трипичкематерине. Тролчина тешка. Пази кад се неким гробарима овде кења од тебе. ;)

Buksno, kad zezaš nekog jer je sa sela, ti si još veći primitivac od njega. Čime li bi se ova jadna Srbija hranila da nije seljaka? Stvarno pokazuješ svoje slabosti i svoj primitivizam.


Elem, da kažem nešto na ovu temu. Ne pobeđuje ovde fudbal, taj srpskifudbal niko bre ni ne gleda, pa ni mi Srbi ga ne gledamo, kad je kvalitet kurac. Nemojte da se ponostite pobedama koje su nameštene ni grobari ni cigani. To je jadno bre. Taj Tole sigurno ne gura Partizan jer ga voli, već zato što razvaljuje pare od toga, ogromne, što na kladžu što na ostalo. On je i reprezentaciju prodao, imate li oči? I sad svi pljuju Pižona, on je samo nesretnik koji je u ovom trenutku na mestu selektora, ništa više. Pa fudbal je propao onog trenutka kad je Zvezda osvojila Bari 91. Ja sam zvezdaš al neću da slavim kad mi klub osvoji titulu nepošteno, jer svaku titulu uzadnjih 10 godina minimum nije osvojio pošteno, kao i Partizan. Pa ljudi, jeste li normalni? Nameštanjem ne dobijamo mi, nego oni koji nameštaju, a mi širimo mržnju, kad smo jebeni glupaci.

Јутјуб глас разума, пост изнад.

Мира91 и Л@ки, досадно ми, тролујем, исто као што скочимиш ради. Ништа од овога нисам мислио стварно, тако да нема потребе да ми ви ту држите нека предавања, к'о да сте ви неки курци овде, а нисте. Не знам како је он то скапирао, али видим да наставља са спрдњом, тако да не видим шта се ви узнемиравате који курац? А сад НА ИСПАШУ!!!1

ЕДИТ Ово је одавно превазишло дискутовање о фудбалу и прерасло је у троловање и зајебанцију, осим ако ви неким чудом то не изваљујете. Они нашли да ми се просеравају ту!

И ко је сад примитиван, кад не капира спрдњу и назива друге члановиме примитивним? Ја то нећу радити, јер нисам на нивоу дотичне Мире_91 која је ко зна чији дупли налог, али нисам ни злопамтило нити ми је њено/његово мишљење битно тако да оно, боли ме курац шта каже. :)

hahahah kakav padobranac

Slušaj, Miro, ovo ovdje je zajebancija, kontaš?
Razumni smo ljudi. Ne znam da li je iko na ovoj temi išta shvatio lično ili personalno. Ovo je jedna od niza tema koja je otvorena za neograničenu spamčinu i aferim. Naleti poneka paljevina al' ajde....

BUKSNO, JA MOŽDA JESAM SELJAK AL BAR NISAM SELJAK!
http://www.youtube.com/watch?v=H42IKc0qkBc&feature=related
SAO ROMA BABO BABO!

1. Crvena Zvezda ili Stellla Rosa di Belgrado
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
.......
135.
136.
137. Partizan

Šta je to? Redoslijed ko će se prvi ugasiti ili...?

СКОЧКО МОЖЕШ ДА МЕ НАЗИВАШ ЦИГАНОМ, АЛ' НЕ МОЖЕШ ДА МЕ НАЗИВАШ ЦИГАНОМ!!!!!!!!!56

Dubocica paprikari! DINAMO VRANJE DI BESTE!!!!

ИМАЈУ ДОБРЕ ПРИКЕ!

DINAMO NAJDOMINANTNIJI TIM SA JUGA! U VISOJ LIGI OD RASPALOG RADNICKOG IZ NISA......NAPRED ZUTI!!!

шта је бре пичке гробарске, па што сте стали?

хаха, ево вам виц:
знате зашто скочимиш има овакав надимак?

зато што је нон стоп слушао са севера: "Ко не скаче, тај је гробар".
лололол

Delije su pravi mangupi, a partizanovci nisu, oni su kukavice!

ole ole ole!

Cigana ima mnogo vise,10x vise,al zato jedan grobar moze da prebije 10 cigana u pola noci,tako da smo isti. A posto smo crni, mi smo bolji jer se ne vidimo nocu!

Kup se vratio kuci.

FK. KONDIVA ZBEVAC ZA KLASU BOLJA OD OKOLNIH KLUBOVA IZ OKOLINE BUJANOVCA!!!!

KONDIVA JEBE!

FK. KONDIVA ZBEVAC ZA KLASU BOLJA OD OKOLNIH KLUBOVA IZ OKOLINE BUJANOVCA!!!!

KONDIVA JEBE!

TO JE DUH SPRSKOG FUDBALA! Fino ukinuti Zvezdu i Partizan, Toleta spaliti na trgu, vratiti Radomira na mesto selektora i igrati FUDBAL. Ali znajući kakva smo govna kao narod, opet bi se podelili u 2 bloka, kako bi rat bio veći...

FK DUGE NJIVE ŠAMPIONI!

E a sta cemo sa ovim onda...
http://img833.imageshack.us/img833/2044/grobariv.jpg
Neka mi neko objasni ovu situaciju kada vec toliko serete o prvom golu Vojvodine!!!

ЋУТИМОООООООООООООО!