Prijava

Бићу кратак - треба ми смештај за време Егзита. Има нас петорица. Има ли ко какве понуде?

Kurac da sad neko spemuje ondulatorsku temu!

Војтече, распитаћу се ја на факсу, знам да су неки другари издавали станове за време Егзита. Ако си мислио на ту варијанту :)

Ееее, то је та варијанта. :)

Ај види које су цене и где је смештај. Што ближе Тврђави, то боље, нарафски.

Raspitujte se za dva stana. :)

Raspitujte se za dva stana. :)

Мислиш зато што нас је петорица?

Ne nego zato sto ce svako od vas petorice da privede bar po jednu pijanu Engleskinju! :D

ja mogu da se raspitam za petrovaradin.

Проблем је што сви више воле да издају станове странцима, јер њих одеру типа 500 евра им узму, што је , капирам вама много. Знам да је један прошле године издао стан Енглезима и као кувао им- суво месо и кулен за доручак и вечеру и пасуљ и неке гулаше за ручак- значи ништа посебно, и узео им 1200 евра за њих четворо.

Ignorisi Lully, pa necete se valjda gurati u 2 stana? Svakome po stan, i plus jedan bekap stan, u slucaju da se u jednom stanu nagomila prljavih sudova i djubreta.

Ne nego zato sto ce svako od vas petorice da privede bar po jednu pijanu Engleskinju! :D

Њих кући једино воде пандури или хитна. :)

Петре, може.

Катја, не може. :)

Војтече, ти најбоље причај са Френкијем :) Видео си да тамо може спавати доста људи, ја бих вам скувала ручак и ето све за џ. Памтили би тај Егзит цео живот.

Vojtece,razocaran sam,umesto da si na sarm zaveo Vukajlijasice iz NS i blizine,i kod njih boravio sa svoja 4 drugara,ti hoces da placas smestaj. Pitaj Frenkija,vidis rado prima grupu od 20 neznanaca u stan,sto ne bi i vas petoricu. :) Moz' se nadje stan,moji ortaci su hteli da iznajme,a najbolje je da nekome ko studira u NS,a ide na leto kuci,date kes da produzi taj stan do exita.Njemu to bude 120e,150,200, a to je na vas petoricu nista.

Ignorisi Lully, pa necete se valjda gurati u 2 stana?

Ma ne. Hoću da kažem: vi koji se raspitujete, raspitujte se odmah za 2 stana.
I nama treba jedan. Nas je šestoro.

oćeš da gledam baš u gradiću (odma ispod tvrđave) ili tamo dole dalje u pezosu? il ti je svejedno?

uzgred, kog datuma počinje ove godine?

Ma ne. Hoću da kažem: vi koji se raspitujete, raspitujte se odmah za 2 stana.
I nama treba jedan. Nas je šestoro.

Имамо ми резерву. Већ две године за 200 јура одседамо у једној кући. Али, проверавам за сваки случај.

oćeš da gledam baš u gradiću (odma ispod tvrđave) ili tamo dole dalje u pezosu? il ti je svejedno?

uzgred, kog datuma počinje ove godine?

Обе варијанте су кул. Почиње седмог, ако се не варам.

Бвдлга, Катија - Френкију за мало да се исповраћам по кревету, нећу човека доптерећујем. :)

Војтече, ти најбоље причај са Френкијем :) Видео си да тамо може спавати доста људи, ја бих вам скувала ручак и ето све за џ. Памтили би тај Егзит цео живот.

Koji jebeni LOL! :D

Јес тај ручак примамљив. :)

Имамо ми резерву.

I Wojteče? Šta mi dakle imamo od te tvoje rezerve?
Proslijedićeš meni tu kuću ako vi nađete neki drugi smještaj?

400 ojra...ortak izdaje..za 4 osobe je komocija...a naravno da moze vise..i fleksibilan je za dane kapiram...dan-dva pre i dan-dva posle...to je ono sto znam..