Prijava

Kao što i sam naslov teme kaže, desilo se upravo to! Pucao je na komšije. Naravno imam link kao potvrdu priče. http://www.24sata.rs/vesti/luda-planeta/vest/pucao-na-komsije-jer-su-se-glasno-smejale/1574.phtml

Zašto je smeh nekom smetnja, zašto neko mora da bude ubijen? Lepo kaže poslovica "Ko se smeje zlo ne misli" a Bugarin je pucao, pucao u nevinoga koji se smejao. Zašto se ovo dešava? Kako ovo sprečiti? Pomozite mi da shvatim, bio bih vam zahvalan. Ovo se jeste desilo u Bugarskoj, ali to je tu do nas, možda dođe i do ovde.

Bez spema.

Možda je čuo da je smeh zarazan

hahahahahahaahah, ahahahahahahahahahah

Ova je dobra.
islim da ima veze sa onim što ej kod Bugara da ne i ne da, ono klimanje glavom. Tako, verujem da je kod njih i smeh u stvari neka vrsta hejta a plač zapravo zadovoljstvo.
Ispravi me ako greshim

Moguče Caro, mudro zboriš... nisam tako razmišljo al je vrlo moguče

Deluje logchno, ne znam shta bi drugo moglo biti, osim ako nije bijo ljubomoran na njih jer imaju bolja kola olololol

Можда су се смејали њему што је сиромашан. Сиромашни људи се љуте кад им се смејеш због тога.

Љуте се?? У јеботе, сад су ми јасније неке ствари.

Сиромашни људи се љуте кад им се смејеш због тога.

Zbog toga i jesu siromashni, nikako da nauche. Nubare kad nisu eX3ica.

Siromašni se isključivo nabijaju na kolac. To svi znaju. Znači nije zbog toga.

Zbog toga i jesu siromashni

Мислим да је овај сиромашан првенствено због тога што је Бугарин.

i Azis je Bugarin pa nije siromašan.

Koji sterotipi vama vladaju. Stvarno niste M@tzkitz@ LoL shalim se

Prvo, Bugari su daleko daleko bogatiji nego Srbi, jer su u EU a tamo je, kao što vidite na tv - med i mleko. Drugo, samim tim ne mogu da budu siromashni, barem ne iz vashe perspektive.

Ja mislim da lik nije bio Bugarin.

Ја мислим да је лик био Србин из Лакташа, а они Бугари.

Царо, из моје песрпективе могу јер сам богата, за слепачку перспективу остатка србије ме заболе курчина.

Можда су се смејали њему што је сиромашан. Сиромашни људи се љуте кад им се смејеш због тога.
http://www.youtube.com/watch?v=4UvkiTu4-j4

Koji skenj. Nisi mi tako delovala nikada, stvarno sam mislijo da si kool.

Da ti ja kažem nešto, sve te tvoje pare ne vrede pišljovog boba (ako ih uopšte i imaš) pošto sam čuo da si prava nubara i da nisi eX3ica U STVARNOME ŽIVOTU.

Da ti ja kažem nešto, sve te tvoje pare ne vrede pišljovog boba (ako ih uopšte i imaš) pošto sam čuo da si prava nubara i da nisi eX3ica U STVARNOME ŽIVOTU.

Ovo si mogao da chujesh samo od nekog nekool sirotana što nema ni za chivas nego pije neku brlju od koje sve vidish iskrivljeno. Pali.

Ja se često cerekam u 4 ujutru na Vukajliji gore nego hijena, pa mi komšija sa bušilicom u 9 ujutru to lepo vrati sa kamatom. :(

надам се да ти комшија није сиромашни бугарин иначе има да ти разбургија чмар једном.