Prijava

Evo i teme o konzolama. Koju ste imali/imate i koja je za vas najbolja.

Elem, ja imam tgrenutno problem sa Playstation dvojkom. Naime, crno bela je slika. Navodno, postoji nekakav konverter struje ili tako nešto da se to sredi, pošto je Sony NTSC, a ne PAL. Zna li iko išta o ovome i kako to ide i koliko košta?

Требају ти оригинал игрице. Неће ПАЛ да раде. Ја сам имао тај проблем на кецу, само обрнуто. Могао сам да играм ПАЛ али не и НТСЦ зато што сам имао крш сонџу, неку са буџе фазон.

Играо сам пре нинтендо 64, Џејмс Бонд Голден Ган игрица, најјача икад! Убијао сам. Сад више не играм ништа. Само варим буксне.

imam nintendo 64 i nekih 6-7 ketridza, jbg tad dok je to bilo aktuelno jedan je koštao oko 150 marki, i naravno golden gan među njima, to se pržilo non stop, preteča kantera!

i sony 2, al na njemu igram bukvalno samo fifu i ništa više.

Imam plejstejsn 4. Poslala mi baba iz Nemacke, nema jos ovde da se kupi

Treba ti ovo sranje ---> http://spedr.com/FfqhIWEt

I kakve veze imaju original ili pirati od diskova ?!
Coveku sve radi samo je crno bela slika.

Prikopcaj ga preko ovog i imaces boju 100%

Moze sa ps2 a isto ti radi posao i ako je od ps1 !

Bilo gde, gde se prodaje ps2 imas adaptere.
Oko 800-1000 din ce da te kosta.

Poz!

Elem, ja imam tgrenutno problem sa Playstation dvojkom. Naime, crno bela je slika. Navodno, postoji nekakav konverter struje ili tako nešto da se to sredi, pošto je Sony NTSC, a ne PAL. Zna li iko išta o ovome i kako to ide i koliko košta?

Ja sam tako na kecu, kupiš PAL-NTSC konverter i cepaš.

DobiJo sam Xbox pre 2-3 dine i apdejtujem sistem i sjebem flash, sad ne mogu pirate da pikam, a onaj lik gde sam fleshovao nema više tulz,pa ako neko ovde zna... PESuje mi se u HD.

Nacxi ja sam imao onu terminator konzolu kao mali i mnogo je do jajana..
A igrao sam PS 2, PS one, nindendo wii, PSP..

A volo bih MNOGO da probam starije konzole poput, NES, SNES, Segu, i one arkadne aparate velike... To mi je bas do jajano...