Prijava

Pošto je zvanični jezik Vukajlije srpski zašto ne bi, ako već ne možemo da svi pišemo ćirlicom (ili latinicom sa čćžđš i tim slovima), da lepo promenimo poslednji nivo iz Čak Norisa u neki srpski vrhunac obožavanosti.Pa bi onda polako mogli i da moderatora nazovemo srpskom rečju rukovodilac.Jesam sve ovo izneo sa nekom dozom šale, ali razmislite o svemu tome. Nije uopšte naivno.Šta mislite?

Bojane, jesu ti opet sipali neku drogu u heroin?! :)

Nisu, ovo je kada sam normalan.

Podrzavam...
nek bude najveci rank:
Nik Sloter.

Sve je to zavera masona u saradnji sa Žarkovom

Onda necemo Nik Slotera :)
Alergican sam na masone.

Nek bude onda:
Pavle Vujisic.

Ја се слажем са севастом (Да ли сам заиста то написала? Да јесам.).

Ja mislim da je dobra ideja da autor sam izabere koji će da mu bude poslednji rank.

@Barracuda
da dodam:
Pa valjda je autor zasluzio, da sam izabere.

Drago mi je sto se slazete.

@vlajkoseljak: Pa to sam i rekao. Kažem DOBRA ideja. :)

znam da si to rekao, ja samo dodajem ovo na tvoju tvrdnju.

baš bih voleo da budem rukovodilac :D onda ću da vodim neke cice za ruke okolo. bez šale, valjalo bi ovo da se uradi.

Руководкиња - swatko

Слажем се са Севе у потпуности!
Веровали или не, ово је први разуман предлог на форуму после хиљаде неких Баракуда, Јовичића, Менсура и сличних...
И још једно питање - севасте, одакле ти паде на памет та идеја, када си до јуче ти био тај који је редовно писао sh, ch, tj...

Ah... A ko do juče pisaše razmak ispred znaka interpunkcije... A sad se pravi pismen.

У праву си...:)
До душе, ја нисам толико често руковао са интернет писменошћу, као тада - но поучили су ме неки који су били стално на нету :)
Али сам и даље писмен и то веома. Писменији, у сваком случају од већинског дела сајта.

JTU pokajao sam se

Покајник Севаст...могао бих то чак да нацртам :)

Iva 98 nemoj mi brkati internet gramatiku sa dva i jedina predloga koja sam predložio.Svakoga ponekad mrzi da kuca, a to nije zato što ne znamo, nego zato što smo lenji.Kad Ivan Klajn bude napisao nešto za internet onda ćemo pričati, ovako možemo da odemo do pravljenja srpske tastature sa ćiriličnim slovima.Vaše komentare koji nisu u direktnoj vezi sa temom šaljite na moj pvt, u suprotnom sve će biti okarakterisano kao direktna provokacija punopravnog člana ovog sajta i opstrukcija teme koju je isti postavio.Unapred hvala. :0)