Prijava

Francky Delevra

Naslov je jasan.

Taj i taj moderator to i to radi dobro.

Taj i taj moderator to i to ne radi dobro.

Ovo je neki obrazac kako bi bilo poželjno da izgledaju postovi.

Bez vređanja.
Spem svesti na minunum.

Udrite. :)

Tek da podsetim na prvi post i poentu teme....

Ништа се не решава променом модова, какви су такви су, да су не знам ни ја сад па каква тешка говна и садисти, сам директор би их најурио. Оно што нам треба је више модова, Вука је све популарнија, долази много нубова којима треба навођење не би ли евентуално постали проови.

То ти је оно, кад само домар сере довољна је једна теткица, али кад деца, наставници, директор и педагози, па још и она жгадија што закупљује салу почне да засерава, треба ту онда још теткица.

Realno sve je rečeno.Svako je imao priliku da kaže šta je htjeo.Tema je odavno izgubila poentu.Ništa od ovog ne bi bilo potrebno da su moderatori anonimni.Koji moj cjela Vuka mora znati ko je mod.Neki modovi samo bleje na forumu, pokazuju kako su ultra-duhoviti i vuku svoja velika, nabrekla od funkcije muda i pokazuju ih običnim autorima.Mod treba da bude profesionalan i da radi posao koji mu je zadat.

Ja samo da kažem da mi je dargo što je Đimi opet mod.

Заслужили сте сви по једну кифлу, матерем...

Да не буде офф, Корле је суперишка.

i dalje mislim da ne valja naslov teme...

Djimi sutra mora da ide na operaciju bulje.....

Ja samo da kažem da mi je dargo što je Đimi opet mod.

ipak su pobedile fejsbuk drugarice mara i jana

Naši modovi su najbolji na svetu celome

a kako drugo?

jesu, dobri su. Ja mislim da jesu, a po nekada nisu, i onda treba da dobiju ban, a ne tek kada preliju od govana da bejahu razmodovani. Isto kao i autori, ništa drugo.

Ja da sam neka vlas', ja nikad ne bi' zaključ'o ovu temu.

Mr. Moon

Ja da sam neka vlas', ja nikad ne bi' zaključ'o ovu temu.

Tek posle lepih reči, ne pre :)

Dakle, vreme je.

Blek_hola ne gotivim zato što sam ljubomoran na njega zbog nekih stvari koje sada neću da iznosim u javnost.

Lego kockare, šapni mi :)

Blek_hola ne gotivim zato što sam ljubomoran na njega zbog nekih stvari koje sada neću da iznosim u javnost.

jel to znate samo ti i riba sa njegovog avtara?

Soso, izvini, al ja ne mog da prestanem da se smejem tvom zahtevu.
Nije loš, ne kažem, ali kad pomislim kako "NE SERI" izgovara lala, prosto se userem od straha.
Ta Maro, nemoj srati hahahhahahhaa
Ravničarske pretnje.
To je ta žestina koja izbija iz vas.
Ta evo obećavam, da više neću srati. Ne dajte se deranžirati više i mirna Bačka.
Jok, reći će se miran Beograd :)))

Ravničarske pretnje.

ti si moj "Brdski" "idol" :)

pozdrav iz sreeeeema

ja i pajko mali i debeli, rumeni

Lego kockare, šapni mi :)

Ne želim nikada da ti priđem tako blizu...ako me razumeš :)

Blek_hola ne gotivim zato što sam ljubomoran na njega zbog nekih stvari koje sada neću da iznosim u javnost.

Blek dokolenko, a ti smokiša?