Prijava

Ako je ovo bilo, slobodno kazite, ako je glupo, opet slobodno kazite.

Ja sam za to da se ne vide komentari, dok se ne oceni definicija, jer ako vec kad smo ulogovani ne znamo skor definicije, onda je glupo ako nam neki komentari naslute, kako je ocenjena otprilike.
A ima ljudi, koji vole da citaju komentare, pa ce vise i da ocenjuju, i tako na ovoj desnoj strani cemo da imamo sve manje i manje definicija, i moci cemo sve definicije iz dana da procitamo i ocenimo.
Samo ne znam kako ce da bude sa ovim podforumom (?!) komentari, jer znam da se neki ljudi u nedostatku pretrage, orijentisu prema njima.

Pitanje, koje prati pitanje: Jel ovo tehnicki tesko izvesti, jer sam duduk?

Ja sam za, ali opet, mene komentari i nisu tol'ko bitni, jer sam ocijenim zasluzuje li definicija plus ili minus. Mada od mene najcesce zasluzi samo komentar. Sad, mozda ja necu da ocijenim neku definiciju, nego samo da komentarisem, tako da ne znam bi li moglo ovo.

Pazi, ja to i nisam uzimao u obzir da neko voli da komentarise definicije koje ne ocenjuje.
Ok, onda ceo predlog pada u vodu.
Sustina je, da se mnogo povecao broj definicija dnevno, tako da ja koji visim ovde aktivno kad se sve skupi izmedju 3 i 4 sata dnevno, cesto definiciju dana provalim kad se ona vec izabere, a ja je nigde nisam video. Jedino da kopam po arhivi.
Ovaj moj predlog je sve u cilju boljeg protoka, i citanja sto vise, za sto manje vreme.

ima tu nečega seljače, ali ima fora da ja bacim komentar na neku definiciju koja je napisana recimo pre 2 godine, i ti bi je video kada bi gledao u sve komentare, a ovako je ne bi video, pošto je nisi ocenio.

a da nema tog komentara šansa da je iskopaš bez mene koji je komentarisao i na neki način je vratio u život je mnogo manja nego.... kapiraš?

Ma, znam da je rutavo...sam sam vec napisao da ovaj podforum: "Komentari" kvari ovu moju naprednu ideju. Zbog toga jer ih ljudi koriste ko pretragu i podsetnik.
Ipak, nek stoji ovaj predlog, mozda nekome posluzi ko podsetnik, kad poboljsava Vukajliju.