Prijava

Vidim ja sise, no ne volim da ih gledam, nešto što liči na ljubavni tepih je izraslo po njima.

ma jok, čini ti se. mislim da imaš problem sa vidom, sise su tako lepe i tako velike, ne znam o kakvom ljubavnom trouglu pričaš.
jel to od toga kurca ne vidiš ili ?

Ja sve normalno kako i jes' vidim, no kad to što vidim dođe do mozga, on to preradi na njemu svojstven način i ispada da vidim sve šućmurasto. Naravno, društvo je krivo za sve. A nisam pričao o ljubavnom trouglu, no o tepihu. Ako znam što pišem viđi, ka' p'jan sam ti.

ja mislim da ti nisi ka pjan nego da jesi pijan! odmori malčice, pusti sise neka vise:)
bolje to nego ono drugo da visi
e, ni ja ne znam šta pišem

Ja znam da nisam ka' p'jan no nisam p'jan, nažalos'. Jebem ti trijazni život...

oćeš pivo, imam jedan jelen..

Jebes jedan, daj dva. Treci i cetvrti cu ja da donesem.

Sad nijedan, ali nabavio bih. Mislis li ti na pivo? :)

Sto te briga, da nemas problema? :)

nemam sa kim da pijem pivo, jel to problem?

I te kakav! Dje se nalazis da dodjem da ti pomognem sa pivom? :)

evo tu blizu, nego nemoj mi dolaziti ako nemaš da mi doneseš

Sto je ovo, niko danas ni pivo da casti. Ja ako donesem pivo, ja cu ga sam pit', a ti gledaj, crkni i pukni, ja ti onda ne bi dao. Salim se, koje pivo treba da se donese?

što veće to bolje.žedna sam oću da crknem

Nemo' mi samo lipsat', ionako svijet oskudijeva u plavusama, za koju stotinu godina nece ih bit' sacica. Imas li ti case, ili ako ti nije gadno da pijes posle mene. Ja volim prvo da pljunem u flasu prije no sto nagnem.

ja nisam gadljiva, možeš i da pišaš što se mene tiče. ajd ja te čekam pa ti navrni. al bez piva mi nemoj dolaziti:)

Odo' ja sad, pa se javljam kasnije sa mojeg personalnog racunara. Ostaj mi zedna i zeljna.

ako ne umrem ja te čekam