Prijava

Fetiš ko fetiš. Drugar moj se prima na stopala i ne krije ni najmanje. Sedimo u autobusu, uđe neka riba, on blene u stopala i viče:''Šteta, takva riba, a ružna stopala.'' Ili dobra stopala, a loša riba. Uglavnom se provuku stopala kroz komentar na izgled.

ko u ono filmu sa marfijem kad on ispaljuje vrhunsku ribu zbog kvrgavih nožnih prstiju..svakakvog sveta ima..nije na nama da osuđujemo..

ПОДОФИЛИЈА БОЛЕСТ НАЈМИЛИЈА!

znači,sve ove sa ovih sličica imaju uglavnom skrnava stopala,
svakom nešto fali,ako ih već fotkaju,nek ih srede,pa nek se bacA.

Marja ti s'obećala stopala, i Mylyca, kad će to da bude? :)

sa takvima je uvek fora da bude mnogo perverznije nego što bi predposatvila..dakleM ako se pali na stopala, onda se pali na gljivicama obrasla stopala sa dlakama ispod noktiju i kujim očima..to je neki zakon prirode, bem li ga..

plašim se da si ne navučem bedu navrat,lolo.

Каква болесна тема. Битно је да ноге не смрде и да има две груди.
Ко после мене постов'о на курцу ми гостов'о.

Onda cepaj na pvt, meni i Urošu lolol

EDIT: Diskrecija zagarantovana :)

sa takvima je uvek fora da bude mnogo perverznije nego što bi predposatvila..dakleM ako se pali na stopala, onda se pali na gljivicama obrasla stopala sa dlakama ispod noktiju i kujim očima..to je neki zakon prirode, bem li ga..

S poštovanjem, kenjaš...

:ovo se ne računa u post-samo da kažem čaku-aahahahahahhahaahahahahahahaahahaha!:

:ovo se ne računa u post-samo da kažem čaku-aahahahahahhahaahahahahahahaahahaha!:

:)

boga mi čake,ima vas,više nego što bi i pomislio,lololo!

Djevojke vole cipele da nose,
a ne znaju da sve su lepse kad su bose
ahahahaha

Kriju se, ccc, a ovi što se pale na kojekave mainstream fetiše mogu slobodno da šetaju :)

Ее де си Либлет :)

Чаки мораћемо да цепамо на јавно :)

едит
лоло што да цепам и Урошу

ma zajebavam se, namerno...al' ozbiljno smatram da je ok sve što je na obostrano zadovoljstvo..koga ovo pali, nek' uživa. imam i ja svoje bubice..

da šetaju,hahah.
vidim ja da nije sigurno ići leti u sandalicama.

Znam bre Liblet da se zajebavaš, naravno svako ima nešto svoje, samo retko ko prizna ako ide dalje od sisa i dupeta. :)