Prijava

pa zashto onda mrzish nas ustashe, dechko?

Vajskrstese

pa zashto onda mrzish nas ustashe, dechko?

Pa srboćetnik najgori...

Pa srboćetnik najgori...

Ćetniku nisi dobrodošao ovde kod nas

http://i55.tinypic.com/11rzxiu.jpg

evo od maloprije... nes u stilu foruma.... jos je ona ziva al stavio sam je ovak jer ima 69 komentara... u pm kako volim taj broj.... lolololo

Poltergeist upokojila se pre nekih deset minuta R.I.P

vidio sam, bas steta... al et ostao je dokaz..... :D

pa i nema bas nešto trolova na vukajlkliji.... pet u vrh glave ne znam čemu u zadnje vreme tolika polemika o tome...

Tačno to, mislim da ciljanih trolova ima nekoliko komada ali ništa strašno, ovo ostalo su imbecilnosti blago retardiranih ljudi kojima nije cilj trolovanje već ne znam ni ja šta.... Zato sam za akciju da se nalog na Vukajliji plaća 500 kinte i da se prilaže potvrda psihologa da si normalan i da nemaš nekih težih nervnih oboljenja.

E ti su najgori sto se saplicu samo o svoje postove i kontaju da torluju a realno gledano sami sebe troluju da znaju trolovat....

Ma ja bi sve to u rudnik ili da prugu grade, majku im bašibozučku!

kizo, najsofisticiraniji trol ikad. Trolovski organizam kreiran od strane Skajneta, kome su ugrađeni ultrazajebani trolovski algoritmi, poslan u prošlost, trenutno lociran na predelu Bosne, misija: trolovanje na Vukajliji.

Најбољи трол је онај кога до сада нисмо извалили да тролује.

Koja je onda svrha tog trola?

to onda ustvari i nije trol nego neka budaletina koja se drzi svojih načela pa okle god da mu dune....

Koja je onda svrha tog trola?

Pa trolovanje. :)

at gamby

to je kao da kazes da je svrha jebanja da ne svrsis,ali ne ono da se trudis dok ona ne padne u trans nego da UOPSTE ne svrisis....

Koja je onda svrha tog trola?

Није сврха троловања да ти кажеш некоме "олололо, како си глуп, јебем те у уста, тролујем те". Не, већ да потпалиш људе да се међусобно кољу услед нечега што си ти урадио, а да не будеш окарактерисан као трол. То је дефиниција трола.

ЕДИТ : Ако ништа друго, то је дефиниција доброг трола. Али, сваки има циљ да побуди емоције у другима кроз прикривено глупирање или сарказам.

wojtek

ne druze to sto si ti napisao je osobina dobrog tj kvalitetnog trola... ali poenta je da se na kraju iz aviona vidi da si ih pomako iz šina....

A kako znaš da je trolovanje?