Najveći trolovi na Vukajliji

  1. Ma onaj Đumbir je najveći trol!!
    Taj je trolovanje podelio sa nulom!

  2. Ovaj David Thorne je legenda, čitam mu trolove već sat vremena i još mi nije dosta.

    Sad ću probati da dotrolujem nekog od njegovih :D

  3. druze stefan kostic ti je vise 24/7 spamer koji se izjasnio na sve i jednu temu poklopio sve i jedan lonac otvorio sve i jednu kesicu bombona stavio dje se i ne stavlja tako da od tog silnog spama koji ni jedne vezice nema mora nesto izgledat ko i trolovanje xD

  4. Stefan troluje, troluje, dok se ne sjebe i onda samog sebe počne da trpa, a onda nagrnu i ostali lololo

  5. A trpati Stefana je, kud i kamo, zanimljivo.

  6. троловање је много нрдовски...

  7. Ovo što David Thorne radi nije ni nerdovski, a ni trolovanje. Ovo je UMETNOST! Ja sam oduševljen van svake mogućnosti da nadjem reč koja to opisuje. Moram da kontaktiram tog lika...

  8. Love is in the air...

  9. Hoćeš li lizati testise Davidove ako stupite u neke kontaktno intimnije odnose xD

    ja sam čuo da on to sve radi da bi nabacio fanova koji ce mu lizat testise,.,,, genijalno...

  10. Nije lizanje testisa tako banalna stvar ko što ljudi misle, čak je i prirodna. Šta misliš zašto pas liže sebi testise? Jer MOŽE! I ti bi ih lizao da možeš da ih dohvatiš (Ne zavaravaj sebe poricanjem, naravno da bi).

  11. do jaja ti teroija xD nego šta kažeš lizo bi xD

  12. није на вукајлији али је покидао http://www.youtube.com/watch?v=iheOMq8UkN4

  13. Najveci trol je Buksnetina, oko 199cm!

  14. http://www.youtube.com/user/velaniaprishtina

    Ajde trolovi da vas vidim! Evo pogodne žrtve!

  15. Ja mogu da se pohvalim da sam pošteno istrolovao paljevine uglavnompokojnim defkama o Mladenoviću.

  16. Ja mogu da se pohvalim da sam pošteno istrolovao paljevine uglavnompokojnim defkama o Mladenoviću.

    Ispunio si kvotu "jedno dobro delo na dan".

    Ja redovno trolujem defke koje su njesra. A i one koje nisu.

  17. Ja redovno trolujem defke koje su njesra. A i one koje nisu.

    Ti si cockblocker!

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.