Da li je mladje stvarno sladje ???

  1. Mene su uvek privlačile starije pičke seksi pogledima ispod okica. Mislim, ne mnogo starije, možda nekih god'nu- dve. bože moj. Uvek smo se gledali i ona pička nema muda da mi priđe, PA KAKVA JE TO ŽEMSKA?

  2. Nisam trebao malopre da te iskuliram babo. Sad neću jebati. :) olololo
    Kelte što spemuješ temu? :)

  3. Pa realno ako nastavimo da forumašimo u 2 ujutro, niko neće jebati...

  4. A neko je kao jeb'o?

  5. ja sam masturbiro. to ti je kao da si s ribom, samo sto nema ribe. znaci jebo sam pola.

  6. I ja sam jeb'o pola. A pola nisam.

  7. Келте иди гледај серију, трансфер блама од твојих постова доживаљавам :)

  8. c, c, c, keltu, kad ti vidi ovo lila sad.. ti si najeb'o k'o žuti.. :D

  9. катија склањај ту слику, помислиће неко да се овердозираш од младе пилетине

  10. катија склањај ту слику, помислиће неко да се овердозираш од младе пилетине

    Па млада пилетина у мом случају су дечаци који иду у пети разред, тако да се тешко тиме могу овердозирати :)

  11. a ja mislio mi ovde na vuki normalni xD

  12. Ko je ovde normalan, opušteno niko!

  13. Па млада пилетина у мом случају су дечаци који иду у пети разред, тако да се тешко тиме могу овердозирати :)

    Откуд знаш? Можда има обдарених

  14. E, to je već mlada teletina!

  15. žene, nije vam ovo mesara :P

  16. Pa i nije. Ja lepo juče spomenuh mlade krompiriće, Energija ne voli, aj rekoh mladi luk, to je već moglo...

  17. uuu jacPi i to zelen :P

  18. Antički mesari su govorili da što je mlađe to je manje žilavo.

  19. Samo da nije dimljeno...

  20. Nije loše ni kad je nadimljeno, bar znaš da neće nikud.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.