Da li je mladje stvarno sladje ???

  1. Normalno je sve na šta obe strane pristanu. Dok god nije na silu, sve je ok. Ja dok sam bila klinka mnogo sam se pržila na matorce, sad već malo trzam na piletinu i ne vidim ništa loše u tome.

  2. Babo mojne mi se nabacuješ, još sam ja klinac za tebe. Olololo

  3. Reme, ZAŠTO? ZAŠTO SI MI TO URADIO??? :)

  4. Jebiga babo, možeš baba da mi budeš, šta da ti kažem. :)

  5. Aj što mogu baba da ti budem, nego zamisli ako stvarno jesam? To bi bilo kulj xD

  6. Lolololo :) plašiš me. :D Šta tebi pada napamet. E al bilo bi kul:

    moja baba
    nadžak baba, omnipotentno biće.

    Vidi brate napravio sam nalog na Vuki.
    Pa šta i moja baba je.

  7. haha dal si normalan...mada mislim da je neko pokušao da napravi nešto na tu foru, bilo je u životu 5 minuta :)

  8. Ни случајно млађе. Сад најбоље да наватавамо неке клинце као што је Пеки д џем :)

  9. Ima i to svojih čari :)

  10. evo, ja punim 19 sad na jesen. ajde ribe, mlado meso!

  11. Ih, 19 - matoro bre. Ako ti je brada postala nešto jača od paperjastih dlačica, nema vajde...

  12. nije. jos sam go dole.

  13. ustvari zajebite, moderator sam a uzeo da spemujem.
    ignorisite prethodna 2 posta.

  14. Ја имам 20, ако има нека старија добро ситуирана госпоја, по могућству из иностранства, нека се јави. ПЕДЕРИ СТОП

  15. Келте, ти си матора дртина, која лаже да има 19 година да би наватао клинке са сајта :)

  16. celte smeš da spemuješ, prošlo je 12 i niko i ne konstatuje šta si napisao xD

    celt

    nije. jos sam go dole.

    stiže pvt xD

  17. Tri meteraaa somotaaa zar te nijeee sramotaaa ti štooo ljubiiiiš mladoooog momkaaa matooraaa devoooojkaaaa.

    E a devojke vole mlađe zato što im se lakše diže, olololo, ako me razumeš. Inače babo, kako ti matoro ovih mojih 19 godina čoveče? :)

    Kelte nećeš jebati. :)

  18. E a devojke vole mlađe zato što im se lakše diže

    +1
    matoro Reme, da si maloletan pa i da razgovaramo a ovako...

  19. Келте, ти си матора дртина, која лаже да има 19 година да би наватао клинке са сајта :)

    i uspeva mi. ajde samnom u kombi, dacu ti bombone.