Из ког сте племена?

  1. Luli zaključaj temu, uvredljiva je. Vređa inteligeniciju.

  2. Lula banuj ove spemere, mi pokušavamo ovde ozbiljno da raspravljamo, nemamo vremena da objačnjavamo malom čaku celu istoriju srpskog naroda, pošto se vidi da dečko nema veze o temi. Nek je jednostavno napusti, otpočetka spemuje.

  3. Јеботе, како не капираш?!
    Изгубљена племена Израиљева.
    Ринг ени белз?

  4. Lula banuj ove spemere, mi pokušavamo ovde ozbiljno da raspravljamo, nemamo vremena da objačnjavamo malom čaku celu istoriju srpskog naroda, pošto se vidi da dečko nema veze o temi. Nek je jednostavno napusti, otpočetka spemuje.

    Ja ne spamujem, nego samo odgovaram na vaše nebuloze, a o istoriji znam više nego ti očigledno, a pogotovo ovaj sa izjavama, ko da je tamo bio, pa zna koliko ljudi je živelo.

  5. ali ovo je dusu dalo za spem...kojim slucajem uvek spemujem ADZAKSOVE teme, ali nista licno...zna on to!

    A pitanje za ove renomirane istoricare...psovka 'jebem ti pleme' se odnosi samo na zenski deo istog, sve clanove...ili i zivinu stoku i okucnicu sve do MEDJE???

    edit..upravo spazih pleme LJUBIBRATICI!!! LJUBI BRATA SVOG! VIVA KRVNA OSVETA

  6. Ništa od onog odgovora meni, je li?
    E bre, pa je l' to hvala? Šta me onda briga, nek spemuju, ja neću više ni da gledam temu.

  7. Banuj spemere, radi po propisu.

  8. ja ne spemujem...JA SAM OD CUCINIH LJUBOBRATICA...SA DROBNJACIMA SMO NA NOZ!!!

  9. Од отца сам од Црмничке нахије од Сотонића, а од мајку Антихристића!

  10. Neki su ovde zaštićeni ko beli medvedi pa mogu spamovati do mile volje kolko vidim.

  11. Ljudi, iskulirajte, ispoštujte temu. Ako mislite da nije u pravu, argumentujte to, al mojne da spemujete. p.s. Pivsko poreklo posedujem, čisto da se zapljunem.

  12. Баба ми била Црмничанка из Глухог Дола, свратим тамо једном у годину-две.

  13. Pleme Bosanskih Mohikanaca.Ja sam predposlednji Mohikanac.Poslednji je mali Kemo iz Goražda.

  14. Ništa od onog odgovora meni, je li?
    E bre, pa je l' to hvala? Šta me onda briga, nek spemuju, ja neću više ni da gledam temu.

    Lullaby ja se izvinjavam, učio sam. Slučajno pogledah sad, mislio sam da ste već zaključali temu. Hvala na trudu da je očuvate. Moji nisu prešli na judaizam, ne vidim zašto ja ne bi mogao da budem virtuelni jevrej kad toliko šljama može da bude onlajn nacista.

  15. Moja porodica je unazad dvestotinjak godina sa Banije, taman toliko da se prezime odomaćilo. Znam da nas je jako malo ostalo, a stari je uvek govorio da smo poreklom od Pipera. On je inače i rođen u Starom Baru, kao i sva njegova braća, jer je deda napustio Krajinu početkom prošlog veka i vratio se u rod da tamo traži sebi hleba. Ne znam kako je bilo originalno prezime porodice jer o tome nema traga, samo znam da je porodično pravilo bilo da se prvi muški u svakoj drugoj generaciji zove Rade (iz nekog razloga) - dakle ja, moj deda, njegov deda, itd.
    Sa majčine strane su poreklom iz Bruvna, ne znam koje pleme jer je deda bio komunistički oficir pa ga nije zanimalo.
    Ako se neko zainteresuje, a ima saznanje, rado ću saslušati bilo kakvu informaciju pouzdanijeg tipa. Usmena tradicija je jaka kod Kelta, ali nije baš pouzdana :)

  16. ja nisam ni iz kakvog plemena, rođena sam u normalnoj porodici u gradu, imamo i tekuću vodu, i struju i sve...

  17. Moji nisu prešli na judaizam, ne vidim zašto ja ne bi mogao da budem virtuelni jevrej kad toliko šljama može da bude onlajn nacista.

    Onda nije bilo lijepo ono stalno prijavljivanje vrijeđanja (?) judaizma, kao i kukanje u PVT-ima moderatorima, no-no!
    E, ako smo to razjasnili, onda ja da ne spemujem. Nastavite o plemenima svojijem.

  18. Ako vam išta znači navešću par ličnosti iz ne tako daleko istorije koje nesumnjivo vode poreklo od hercegovačko-crnogorsko-brdskih plemena.
    Boris Tadić - Pivljanin
    Novak Djoković - Nikšići (Jasenov do)
    Slobodan Milošević - Vasojević
    Radovan Karadžić - Drobnjak
    Vlade Divac - Vasojević
    Momčilo Đujić - Vasojević
    Vuk Karadžić - Drobnjak
    Arkan - Vasojević

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.